2737
2734
عنوان

زشته خواهرم روز معلم چیزی نبرده؟

166 بازدید | 18 پست

پیش دبستانیه  از کل کلاسم فقط یه نفرکادو اورده اخه برای روز مادر و  تولد معلمشون که فروردین بود کادو بردیم دیگه مامانا برا روز معلم کادو نگرفتن...ولی خود معلمشون یه جعبه شیرینی برا بچه ها گرفته ...میگم ناراحت که نمیشه نه؟

مامانم میگه زشته حتما فردا براش گل بخریم

چو تخت پاره بر موج رها رها رها من 🌊🕊

نه همه که نبردن 

بعدشم مگه به معلم بدهکاره 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه همه که نبردن  بعدشم مگه به معلم بدهکاره

چون مامانم میگه خواهرت دید یکی از بچه ها کادو گرفته برا معلم ،یجوری شد

ای کاش اونم با بقیه هماهنگ بود نمیاورد

ن عزیزم چ ناراحتی 

مطمئن باش از هیچکس انتظاری ندارن هرچند برا من گلدون مینیمال آوردن من از ذوق مردم 😂

به تو چه کس چه کند هرچه کند کس به تو چه    نه تو در گور من می زده می خوابانند   نه مرا گور تو گور پدرت پس به تو چه   
2738
تولدش و روز مادر اضافه بود تولدش که به شما مربوط نیست روز مادرم که مگه مادر بچه هاست؟!  بجاش ا ...

برنامه هارو مامان یکی از بچه ها میچینه ما بهش پیام دادیم گفت حواسم اول سال نبود به روز معلم،،هرکی دوست داشت بیاره هرکی هم نداشت نیاره ...

روز مادر و تولد نباید کادو میدادین بجاش روز معلم هدیه میدادین

برنامه هارو یکی دیگه میچینه مافقط هزینشو میدیم 

ایشون میگن حواسم نبوده اول سال به روز معلم😐

2706