2737
2734
عنوان

دهه بیست تا سی سالگی خیلیی عجیبه

119 بازدید | 12 پست

یهو دلت میخواد یه ساز یاد بگیری

بعد میگی یه هنر هم یاد بگیرم

بعد میگی یه مهاجرتمون نشه؟

اصلا چرا دوباره دانشگاه نرم؟

زبان دوم یا سوم رو شروع کنم؟

یه عشق و عاشقیمون نشه؟

بعد میگی واسه سن من دیگه دیر شده یعنی؟

انقدر میگی دیر شده دیر شده که یهو میبینی ۸ سال گذشته و میگی عه من چه خنگ بودم فکر میکردم تو اون سن واسم همه چی دیر شده

بچه بودم فکر میکردم ۲۰ ساله ها خیلیی بزرگن و حتی وقتی فکر میکردم ۲۰ سالم شده رسما پیرم

بعد الان سه سال از ۲۰ سالگیم گذشت و هیچ حس بزرگی ندارم😂😂

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید

تازه ۲۰ که بشی تازه بفکر هنر بشی ؟! باید هوش اقتصادی داشت و از قبلش به فکر پول دراوردن بود . من از ۱۳ سالگی دنبال کار و هنر بودم و راضی ام خداروشکر

با احترام🙏زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تازه ۲۰ که بشی تازه بفکر هنر بشی ؟! باید هوش اقتصادی داشت و از قبلش به فکر پول دراوردن بود . من از ۱ ...

من از ۱۹ سالگی کلاس ارایشگری رفتم 

۱۵ سالگی هم خیاطی

کار با اینستاگرام ادمینی هم بلدم

ولی ربطی نداره خیلیا بعد از سی سالگی شروع کردن و موفق تر هم شدن

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
2731
تازه ۲۰ که بشی تازه بفکر هنر بشی ؟! باید هوش اقتصادی داشت و از قبلش به فکر پول دراوردن بود . من از ۱ ...

اره 

20سن مناسبی هست برای شروع 

نه تنها مناسب،بلکه هنوز هم وقت دارن 

شما که از 13 سالگی دور هنر و باقی مسائل رفتی یا خانواده ای داشتی که راهنماییت کردن،یا علاقه داشتی 

هیچ 13 ساله ای با خودش فکر نمیکنه الان برم دور هنر و فلان و فلان که دراینده از این راه درامد داشته باشم یه مهارت داشته باشم کنارم فلان کار کنم!

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)

واقعا بعد بیست عجیبه مخصوصا اینکه هرکی یکاری میکنه یکی ازدواج میکنه یکی میره دانشگاه یکی بچه داره یکی معلمه یکی ناخنکاره یکی میشینه خونش یکی گواهینامه داره یکی نداره خیلی انتخابای متفاوت داریم

🌈🌧️🐆🎤🖤🕊️
واقعا بعد بیست عجیبه مخصوصا اینکه هرکی یکاری میکنه یکی ازدواج میکنه یکی میره دانشگاه یکی بچه داره یک ...

واقعا خیلی عجیبه

من از ۱۹ سالگی کلاس ارایشگری رفتم  ۱۵ سالگی هم خیاطی کار با اینستاگرام ادمینی هم بلدم ولی رب ...

بعد ۳۰ شروع کردن !! اونوقت تا ۳۰ سالگی دستشون تو جیب کی بوده ؟!! البته برا کسی ک دوسداشته باشه حرفی نیس

2738
بعد ۳۰ شروع کردن !! اونوقت تا ۳۰ سالگی دستشون تو جیب کی بوده ؟!! البته برا کسی ک دوسداشته باشه حرفی ...

اره خیلیا رو دیدم بعد از سی شروع کردن

یکی از بهترین مدرسای رنگ و لایت ایران شروع کار جدیش رو از ۳۳ ۴ سالگی شروع کرد و الان درامدش از پزشکا و مهندسا بیشتره

خانم دکتر کوثر کوکه ای ۲۶ سالگی رفتن دانشگاه الان سه چهارتا کسب و کار انلاین دارن ۳۳ سالشونه

تو اطراف من که خیلی زیاده

اره  20سن مناسبی هست برای شروع  نه تنها مناسب،بلکه هنوز هم وقت دارن  شما که از 13 ...

با اینکه پدرم پولدار فامیل بود و با وجود شاغل بودن دخترا بازم بهمون پول میداد . اما خودم علاقه و البته هوش اقتصادی داشتم . و خداروشکر میکنم ک این قدرت رو بهم داد ک بتونم ادامه بدم . تو زندگی هیچی بیشتر از مول بدرد آدم نمیخوره . اینم ک از ۳۰ سالگی به فور کار بیفتن دیره ! مگه کار غیرقانونی باشه ک به درامد برسه . وگرن بالاخره کسی ک کار نکرده قطعا سرمایه ای هم نداره .. پس نگن از طریق سرمایه و فلان .. البته اللن ک میگن ۳۵ به بعد سن ازدواجه عحیب نیس اینم ک بگن ۳۰ سالگی برا شروع کار خوبه ! مثلا یه پسر ۳۰ ساله شروع به کار کنه تا کی کار کنه بتونه خونه ماشین فراهم کنه . دخترای الانم ک فقط دنبال پولدارن

با اینکه پدرم پولدار فامیل بود و با وجود شاغل بودن دخترا بازم بهمون پول میداد . اما خودم علاقه و الب ...

من حرفی از میزان درامد و پول خانوادتون زدم؟بحث من اصلا پول بودم؟😂🤦🏻‍♀️

اصلا بحث من مربوط به توضیحات شما نبود 

شما از همون دسته افراد هستید که سن افراد براتون مشخص کننده خیلی مسائل بی‌منطق هست 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
من حرفی از میزان درامد و پول خانوادتون زدم؟بحث من اصلا پول بودم؟😂🤦🏻‍♀️ اصلا بحث من مربوط به توضی ...

نمیدونم چند سالته ک سطح فکریت اینه !! اینجا بیشتر باش و بیشتر نظر سنجی کن .. و بدون آدما کار میکنن تا پول بدست بیارن نه برا تفریح .. حتی اینو نمیدونی ک خیلیا بخاطر نداشتن استطاعت مالی خانواده کار میکنن و این واقعا ربط مستقیمی به پول داره .. اینم ک میگی سن برا خیلی چیزا مهم نیس !! چی بگم والا .. اگه مجردی انشالله بعد ۳۵ سال و حای بالاتر ازدواج کنی تا درک کنی ازدواج تو سن بالارو .. بحثی باهات ندارم . با کسیکه سطح فکرش مث خودته بحث  کن .‌🤚🏼

نمیدونم چند سالته ک سطح فکریت اینه !! اینجا بیشتر باش و بیشتر نظر سنجی کن .. و بدون آدما کار میکنن ت ...

اگر بخوام اینجا چیز میز یاد بگیرم که هیچی دیگه😂باید برم کل زندگیم رو پر از حرف های اشتباه بسازم 

30سالم هست و از 18سالگی زندگی مستقلی داشتم 

من کلا حرفم اینه که من بحثم پول نبوده 

شما برو ریپلای اول منو ببین 

ببین من حرفی از پول زدم؟

کل منظورم من اینه که با یک معیار مشخص نمیشه همه چیز رو مشخص کرد 

ادم های متهم کرد که اگر 25 سالته پس دیره چون باید 15/18سالگی شروع میکردی!خیلیا راهنما ندارن خیلیا تو شهر درستی نیستن خیلیا خانواده با تفکر درستی ندارن پس این حس ناکافی بودن(دقیقا مثل اولین جلمه شما)نباید به هییییچ شخصی داد 

کل منظور من این بود و شما به کجا کشوندی😂