2733
2734

ما هفته پیش قرار بود بریم شمال ویلای بابام کلا روزایی که تعطیلاته چون شاغلیم میریم اونجا .

حالا هفته پیش جاریم اینا قرار بوده برن شمال همین هفته یه روز زودتر از ما منتهی یه شهر دیگه 

حالا به گوشم رسیده که خواهرشوهرم گفته اینا حسودی کردن دنبال اونا دارن میرن شمال اخه چه ربطی داره من خونه بابام اونجاس 

حالا جاریم استوری شمال گذاشته به نظرتون چی بنویسم براش بنوسیم ما هم داریم میایم یا بپرسم اسم شهری که رفتن یا چیکار کنم فکر نکنه حرف خواهرشوهرم درسته و ما حسودی کردیم به نظرتون 

کاربریم دو نفره س سردرگم نشید 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کمی ذهنتو درست کن این مدلی خودتو اذیت میکنی

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2738

هیچ واکنشی نشون نده و این چند روز هم هیچ خبری ازشون نگیر

برو دریا برو بازار برو ساحل برو کافه و رستوران برو پیاده روی عسششق کن 

امیدت به خدا باشه، به خودت تکیه کن                                       به زبان انکار ادم ها گوش کنید; ادم ها دقیقا همان چیزی هستند که انکار میکنند