2733
2739
عنوان

آدما آرامشمو بهم میزنن

85 بازدید | 8 پست

چون شوهرم راه دور کارمیره همیشه خودم وبچه هام خونه تنها هستیم تنها جایی که میرم خونه مادرم هست 

این تنها بودن خونه خودمو باهیچی عوض نمی‌کنم کلا یجورایی عاشق این تنهایی شدم طوریکه حتی اگه کسی  بیاد خونم فقط خداخدا میکنم زودتر بره

خودم ازصمیم قلب دوست ندارم باهیچکس رفت وامد کنم چون همیشه یه رفتاریا حرکت ازشون میبینم که اعصابم بهم میریزه وتا چندوقت میخوام به حرف یارفتارشون فکرکنم

به نظرتون ایا این رفتار من غیرنرماله که دلم نمیخواد باکسی رفت وامد کنم وهمش دوست دارم خودم وبچه هام تنها باشیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
زن دایی منم مثل شماست هر کسی ی روحیاتی داره حالا من همیشه غصه ادم های تنها و کم حرف رو میخورم

اتفاقا من تو تنهایب خودم کیف عالمو میکنم ولی با جمع اعصابم خرد میشه

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️

این یه رفتار ذاتی هستش من از 15 سالگی لا پدر مادرم مهمونی نمیرفتم کلا خوشم از رفت و آمد نمیاد, هر چی کمتر با فامیل ارتباط داشته باشی حالت خوب تره به نظرم

با ادب باشیم،حرفای قشنگ به هم بزنیم،دل نشکنیم،زخم زبون از زخم شمشیر بد تره...
زن دایی منم مثل شماست هر کسی ی روحیاتی داره حالا من همیشه غصه ادم های تنها و کم حرف رو میخورم

اتفاقا کم حرف هم هستم خودم حس میکنم روحیم حساسه چون خودم خیلی حواسم به حرفام یا رفتارم هست که طرف مقابلمو ناراحت نکنم ولی بقیه اینطور نیستن هرحرف ورفتاری روانجام میدن واصلا براشون مهم نیست که حالا توناراحت میشی یا نه یا اینکه اصلا انگارکارشون ازقصد هست که ناراحتت کنن 

2740
اتفاقا من تو تنهایب خودم کیف عالمو میکنم ولی با جمع اعصابم خرد میشه

ببین یه سری جمعها رودوس دارم مثلا موقعهایی که همه دور هم جمعیم ازخاطراتمون تعریف میکنیم میگیم میخندیمو دوس دارم ولی به سری جاها هم هست که مثلا یه نفردوس داره حرصتو دربیاره حرفهای بامنظور میزنه رفتارای مسخره میکنه که اونجاهمه متوجه میشن طرف منظورش باتویه ازون جمعا متنفرم