2733
2734

از تو عکس معلوم نیست ولی جوش های دردناکی هیت.۷

ارایش نمیکنم حتی تو عروسی ها

از نظر مالی مشکلی ندارم چیزی هست که تاثیری داشته باشه

Казань Tabriz 🇹🇷🇷🇺  هفتادی ام🪬  خرداد♊️ INFP پرسفون پاسخ سوال احتمالی: بله چشمام ابی هست و لنز نیست🩵
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لافار بزن ،ترمیم کنندشو

اونی که تو شکم مادرش قلبش تشکیل نشد و سقط شد زندگی رو‌ برد:))    (درخواست دوستی قبول نمیکنم ، آقایون در تاپیک هام شرکت نکنن ، تاپیک زدم نصیحت نمیخوام پس لطفاً نه اعصاب خودتونو خورد کنید نه اعصاب منو تا وقتی که خودم ازتون راهنمایی نخواستم اصلا به خودتون این اجازه رو ندید که نصیحتم کنید!)
2731

ضدجوش بخر بزن 

مرتب ضدآفتاب و آبرسان بزن شوینده ضدجوش

فشارشون هم ندی لک بشن

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
فهمیدی منم بلایک بخونم. .پیشونی منم پر از جوش ریز زیرپوستیه

شاید از تعریقه منم پیشونیم زیاد عرق میکنه

Казань Tabriz 🇹🇷🇷🇺  هفتادی ام🪬  خرداد♊️ INFP پرسفون پاسخ سوال احتمالی: بله چشمام ابی هست و لنز نیست🩵
دوستان من معلم پیش دبستانی ام،  میشه لطفا بهم کادو روز معلم شات بدین، شاتم کنین اینستا تبریک رو ...

روزت مبارک عزیزم 

شات واسه چی میخوای ؟ استوری 

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
2740
لافارر اخه ایرانیه

ایرانی باشه خب 

لافار از نظر من برابری میکنه با برندای خارجی 

اونی که تو شکم مادرش قلبش تشکیل نشد و سقط شد زندگی رو‌ برد:))    (درخواست دوستی قبول نمیکنم ، آقایون در تاپیک هام شرکت نکنن ، تاپیک زدم نصیحت نمیخوام پس لطفاً نه اعصاب خودتونو خورد کنید نه اعصاب منو تا وقتی که خودم ازتون راهنمایی نخواستم اصلا به خودتون این اجازه رو ندید که نصیحتم کنید!)
ضدجوش بخر بزن  مرتب ضدآفتاب و آبرسان بزن شوینده ضدجوش فشارشون هم ندی لک بشن

ضد افتاب شیسیدو میزنم چون نزنم پوستم حساسه میسوزه

ابرسان چی خوبه بزنم؟

ضد افتاب شیسیدو میزنم چون نزنم پوستم حساسه میسوزه ابرسان چی خوبه بزنم؟

باید همه رو متناسب با پوستت بخری 

رفتی داروخانه داروسازش رو صدا بزن متناسب بهت بده

ضد افتاب شیسیدو میزنم چون نزنم پوستم حساسه میسوزه ابرسان چی خوبه بزنم؟

آبرسان ژانداوز بزن عالیه 

فرانسویه

ایرانی باشه خب  لافار از نظر من برابری میکنه با برندای خارجی

الان مثلا لافارر با کلینیک یا اوردینری اَوِن و شیسیدو بایودرما ... برابره

فوقش با بیودرما یا ایمیجز برابر باشه حتی نوتروژینا ک جدیدا زیاد هیت میگیره بهتره

بنظرم توام نگیر من تونرشو گرفتم خالص جوش زیرپوستی زدم

الان مثلا لافارر با کلینیک یا اوردینری اَوِن و شیسیدو بایودرما ... برابره فوقش با بیودرما یا ایمیجز ...

از ترمیم کننده و ژل شستشو صورتش استفاده کردم خوب بودن 

ولی مثلا از برندایی مث آتویوپی بهتره خدا وکیلی 

2706