2733
2734
عنوان

مادرشوهرم امروز ساعت۷صبح اومد

966 بازدید | 36 پست

حیاطمون مشترکه و شوهرم شب کاره.تازه شوهرم از سرکار اومده بود صبحانه رو واسش آماده کردم گفتم من دیگه میخوابم(هردو تو سالن بودیم).

یادمون رفته بود دررو قفل کنیم یهو دیدم مادرشوهرم گفت یاالله و اومد داخل، داشتم آتیش میگرفتم چون بهش گفته بودم که صبحای زود نیا لطفا. اومده بود میگفت بیا برا من حساب کتابامو بنویس گفتم مگه کله پاچه ایه که ساعت۷اومدی بنده خدا من میخوام بخوابم گفت خب بخواب من چکارت دارم گفتم ساعت ۷برداشتی اومدی بعد میگی خب بخواب من چکارت دارم...بخدا روزی سه چهار بار میاد دیگه کلافه شدم.

من نمیدونم با این زن چکار کنم که یکم رعایت حالمو بکنه؟!

ببخشید که تاپیکم تکراریه اما واقعا کلافم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چقدر خوبه که حرفتو زدی.

حالا بعدش واقعا رفتی خوابیدی؟!یا موندی کارشون انجام بدی

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
2740

از این ببعد یاد بگیرید قفلش کنید 

فکر نمی‌کنم دلیلی قانع کننده تر از این کاربرا بهتون بدن که بابتش تاپیک زدید عزیزم. 

یه آهنگِ بیکلام دارم که خودِ زندگیه و نمیذاره غَمم پایدار باشه..🌱🦋:) 

خیلی دلم میخواد عروس شدنمو ببینم😂 هرکی از مادرشوهرش گله میکنه همش دنبال نصیحت مثبت دادنم و دلم برا مادرشوهرای پیر میسوزه میگم اشکال نداره ادم رعایت کنه چیزی نگه.. دلم میخواد اون روز برسه ببینم خودم چه گلی قراره به سرم بریزم😂😐

به نطرم شوهرت بهش بگه لطفا صبح ها نیا من خستم بیش تر متوجه میشه . بقیه روزم در رو قفل کن یا چند روز ...

شوهرم بارها بهش گفته. من اکثر عصرا نیستم اما از سرش نیوفتاده

2706