2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تاپیک منو بخون اگه مثل منی یعنی افسرده

تو نت هم بزن میاره من دقیقا همه علائم توی نت را داشتم 

بزن افسردگی در نوجوانان

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
فکر کنم گریه یکیشه

وای اره ناخداگاه اشکم در میاد چیکار کنم خوب شم

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....
2740
تو چره

هزار و ی دلیل 

نشانه هاش بی حوصلگی 

عصبی بودن 

دوس نداری تو جمع باشی و منزویی 

کسی باهات حرف میزنه دوس نداریبشنوی 

تو خلسه ای 

بدن درد 

خستگی مفرط 

گریه و غم و درد و همیشه داری 

خاب زیاد 

هزار و ی دلیل  نشانه هاش بی حوصلگی  عصبی بودن  دوس نداری تو جمع باشی و منزویی  ...

خوشبحالت باز خاب داری من خواب ندارم وسطاش میپرم دوباره می‌خوابم برعکس دوست دارم تو جمع باشم اما پارکی جایی 

لطفاً در خواست دوستی ندید مخصوصا شما اقا
باورت میشه بعد ۶سال یاد ۶سال پیش افتادم حسرت میخورم 😕چرا؟ نمیدونم

اوههههههه ولش کن بابا 6سال خیلی گذشته چی میخوای به دست بیاری بهش فک کنی

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....
هزار و ی دلیل  نشانه هاش بی حوصلگی  عصبی بودن  دوس نداری تو جمع باشی و منزویی  ...

من دارم تقریبا همشو

خوشبحالت باز خاب داری من خواب ندارم وسطاش میپرم دوباره می‌خوابم برعکس دوست دارم تو جمع باشم اما پارک ...

اره منم خیلی دوست دارم تو جمع باشم ولی یک وقتا خودمم بزور تحمل میکنم

2706