2733
2734
عنوان

اتیسم

133 بازدید | 14 پست

چقدر زیاد شده نگران شدم 

پسر عمم رو خیلی دوست دارم ده ماهشهر هنوز حتی چهار دستور پا نمیره ولی با روروئک راحت میره حتی مثلاً به یه جا نمی تونه وارد شه قشنگ می‌ره عقب جا باز سه سر روروئکش رو برعکس می‌کنه وارد میشه 

اتیسم نکنه داشته باشه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اوتیسم خفیف هم باهوش میشه وا اون جور که خوندم میتونن حتی شاغل بشن شغلای خوب

من نمیدونم اتیسم چجوریه ولی فکر نمیکنم بچه ده ماهه ای که خودش واسه حرکت دادن روروئکش برنامه ریزی میکنه و مراقبت میکنه اتیسم باشه من اتیسم دیدم ۷_۸ سالشه مامانش هر جا میخواد ببرش باید حتما دستشو بگیره وگرنه اصلا کنترلش نمیشه کرد یعنی از خودش مراقبت نمیکنه تازه با همون دست گرفتنم به زور کنترلش میکنن

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
من نمیدونم اتیسم چجوریه ولی فکر نمیکنم بچه ده ماهه ای که خودش واسه حرکت دادن روروئکش برنامه ریزی میک ...

نه من کاری به این کودک نداشتم خواستم کلی بگم اوتیسم خفیف اگر زود تشخیص داده بشن و آموزش خوب ببینن می‌تونن تا حدود زیادی مثل مردم عادی باشن وگرنه تشخیص بسیار سخت و از فیلترای زیادی رد می‌شن

2706