2733
2734
عنوان

ادمی به نحسی این عروس ندیدم!

8453 بازدید | 101 پست

یکی ازفامیلامونه ۶بارتالارگرفت برای جشن عروسیش بهم خورد ۳بارازطرف همسرش ۲یا۳روزمونده بع عروسیش فوتی داشتن این بارهم همسرم و برادرزن عموش قرارشد بدون سروصداعروسی کنه فقط دامادتالاربگیره که رییس جمهور شهیدشد وتالارهاتعطیل الان میپرین سرم و ناسزامیگین ولی بنظرم عروسیش بشدت شومه!

اونجا که هر چقدر صدات زدم گفتم قربونت برم بیدار شو بیدار نشدی دقیقا همونجا منم باهات تموم شدم همسرم!برای شادی روح همسرم یه صلوات مهمونش کنید😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همه کوشته میشن که

دعا خیلی چیزارو تغییر میده:) برام دعا کن لایک کن برات دعا کنم❤🌬 ایشالا همیشه بخندی رفیقم💕۵بار تعلیق شدم بهم رحم کن😂☹ عاشق روانشناسیم و اطلاعاتم زیاده به معجزه قانون جذب ایمان دارم سوال داشتی بپرس😁🤚
2731

شاید داماد نحسه خب

اگر مذهبی افراطی هستید ریپ نزنید نظر منو نظرات من طبق دین نیستن شامل همه انسان ها میشن البته از نظر خودم ممنون😆الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️

والا رئیس جمهور خدا بیاگرز راضی نیست ازدواج دوتا جوون بهم بخوره بخاطر ایشون عروسی جمع ووجور بگیرن و یه شام بدن زود جمعش کنن برن دنبال زندگیشون

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
2706