2733
2734

قرار بود پری روز بیاد سند بزنه گفته از اقوام فوت کردن پس فردا بریم گفتیم باشه 

بعد الان پیام دادیم فردا ساعت چند تشریف میاری جواب نداده😐باز میخواد بهانه دربیاره حتما 

نمیدونم چرا حس خوبی ندارم بش 

باشه تو خوبی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یه مبلغی برای سند زدن نگه می‌دارند باتوجه به قیمت ملک  مثلا ۳۰۰ تومن تو یه ملک ۵-۶ میلیاردی

نه عزیزم تا کامل تصویه نکنی سند نمیزنن ما کامل تصویه کردیم تو قولنامه هم نوشته شده

باشه تو خوبی...
باید ی مقدارش میذاشتی برای سند ک اون بیفته دنبال شما

تا کامل تصویه نکنی سند نمیزنن قرار بود همونروز که بقیه پولو واریز کردیم بریم برای یند چک داده بودیم 

رفته چکو برداشته دفتر خونه نیومدخ

باشه تو خوبی...
2740
تا کامل تصویه نکنی سند نمیزنن قرار بود همونروز که بقیه پولو واریز کردیم بریم برای یند چک داده بودیم& ...

میدونم میگم چک اخرو داخل بنگاه میدن موقعی ک امضا اخرو زدین حالا هی تکرار کن 

چک باید دست شما باشه ن بنگاه دار روز سند بعد امضا میدن ب صاحبخونه

مینا قری هستم
تا کامل تصویه نکنی سند نمیزنن قرار بود همونروز که بقیه پولو واریز کردیم بریم برای یند چک داده بودیم& ...

خب اشتباه کردین شما باید یه چک تضمین میگرفتین میرفتین دفترخونه ایشون میومد امضا می‌کرد و چک رو میگرفت

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍

من چک اخر رو بردم دفتر خونه ..تحویل دادم و همون حا سند زدن ..نباید زودتر چک و میدادین 

براش بنویسین فردا میرید دفتر خونه و اگر نیات ..مجبور به پرداخت جریمه میشه ..خیلی قاطعانه و محکم ..همون فردا برید و دیگه وقت ندید ..اکر نیومد همون جا میگن که شما باید چکار کنید