2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اخه بیشعور درس بنویس ترسیدم گفتم خدایا رحمم کرم میزنه  

«خدایا» شکرت واسه زندگیه عالیم ممنونم    ‌‌‎‎‎‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌⠀‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌⠀هرکی درخواست دوستی بده مادرشو...مثل مادرم دوست دارم ولی پدرشو در میارم  (#نه به زن ضعیف-وخیانتوبخشیده#)        (#نه به مرد سالاری)

من اومدم این گرم کردن رحم رو امتحان کنم،شکمبند پشمی بستم،گرمی خورد،تو دورا پریودی حمام نرفتم،همیشه پاهامو گرم نگه داشتم،پریود بعدی به شدت دردناکی داشتم،خون پریودی تیره ترشده بود و در عرض۳روز پاک شدم،درصورتی که در حالت عادی پریودی هام۵روزه بود،درد پریودی خیلی جزیی داشتم،خون پریودی هم روشنتر بود

من که بیخیال گرمی سردی رحم شدم

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
با روغن سیاهدانه ماساژ بده بادکشم بنداز پیاده روی هم بکن

بادکش بالیوان فرانسوی اشکالی نداره؟تاچندروزبندازم؟

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد
2738

کمرمو .زعفرون و گلاب دواتیشه و ژلاتین زدم  چسیبد.ساعت ۶عصرزدم تا صبح بلند نشدم طرف ظهررفتم حمام ماساژ دادم کندم 

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بلخره منم تیکربارداری گذاشتم😬🥹واسه نینی یه صلوات میفرستی سالم ‌صحیح به دنیا بیاد؟🥲❤️ممنون عزیزم
بادکش بالیوان فرانسوی اشکالی نداره؟تاچندروزبندازم؟

به غیر از روزای پریود هرروز بنداز منکه از دارو خونه خریده بودم طبیشو چون بالیوان بلد نبودم حالا شما اگه بلدی بنداز

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
به غیر از روزای پریود هرروز بنداز منکه از دارو خونه خریده بودم طبیشو چون بالیوان بلد نبودم حالا شما ...

من پریودم خیلی نامنظم ایندفعه بعددوماه ونیم شدم بااینکه خیلی چیزارورعایت میکنم سعی میکنم شیرینیجات کم مصرف کنم تودوران پری هم همه چیورعایت میکنم ولی بازم پری هام نامنظم نمیدونم چرا خسته شدم واقعا

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد
من پریودم خیلی نامنظم ایندفعه بعددوماه ونیم شدم بااینکه خیلی چیزارورعایت میکنم سعی میکنم شیرینیجات ک ...

به خاطر تنبلی تخمدانه باز شما حداقل بدون دارو پریود میشی من که برای پریود شدن حتما باید دارو میخوردم

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
به خاطر تنبلی تخمدانه باز شما حداقل بدون دارو پریود میشی من که برای پریود شدن حتما باید دارو میخوردم

وای خداروشکرباردارین انشاءالله بسلامتی بغلش کنی😍

برای بارداریتون قرصی چیزی مصرف کردین یاهمون گرمی رحم کمک کرد؟ من میخوام اقدام کنم دودلم بخاطر این عقب انداختنا

وای خداروشکرباردارین انشاءالله بسلامتی بغلش کنی😍 برای بارداریتون قرصی چیزی مصرف کردین یاهمون گرمی ...

نه تخت درمان بودم بادارو باردار شدم

وای خداروشکرباردارین انشاءالله بسلامتی بغلش کنی😍 برای بارداریتون قرصی چیزی مصرف کردین یاهمون گرمی ...

شک نکن اقدام کن حداقل اگه خدایی نکرده ناباروری داشته باشی زود میفهمی تحت درمان قرار میگیری البته همه تنبلی تخمدان ها به ناباروری منجر نمیشه

2706