2737
2734
عنوان

اردو مدرسه

266 بازدید | 26 پست

برای اردو خواهرم چی بزارم کلاس هفتمه با خودش4نفر میشن. 

چی بخره؟ واسم لیست کنید

چیزی نمیخام درست کنم چون شاید نخورن سر صبح هم اردو دارن

داخل مدرسه..... 

چی بخریم براش؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ساندویچ سرد چیپس پفک لواشک و گوچه سبز و فلاسک چایی و بازی فکری و اینا 

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
2731
ساندویچ سرد چیپس پفک لواشک و گوچه سبز و فلاسک چایی و بازی فکری و اینا 

الان اون خانومه میاد دعوات میکنه ک گوجه سبز نباید بیاره بچه 😂

به تو چه کس چه کند هرچه کند کس به تو چه    نه تو در گور من می زده می خوابانند   نه مرا گور تو گور پدرت پس به تو چه   
بله

تخمه پفک و چیپس ماست موسیر پاستیل لواشک لقمه ای ها

چای آبنبات

میوه

ساندویچ هم براش درست کن

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶
2740

پسرم امروز رفت اردو. مدرسه خودش صبحانه و نهار بهشون دادن. منم دیروز بردمش سوپرمارکت. چیپس، پاستیل، کیک و شیر کاکائو برای خودش برداشت اسباب بازی هم برد

🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨
اینکه اسمش اردو نیس

خیلی از مدارس اینجوری میکنن فقط میخوان یه تایمی بچه ها بهشون خوش بگذره

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶

الویه ساندویچ کن و چیپس و خوراکی هر چی دوس داره .من برا دخترم الویه و چیپس و میوه گذاشتم با اجیل و تخمه و یه فلاسک اب جوش با هات چاکلت اونجا ریختن تو لیوان خوردن با دوستاش و چادر مسافرتی مال بچگیاش داشت اونم برد 

الان اون خانومه میاد دعوات میکنه ک گوجه سبز نباید بیاره بچه 😂

کدوم خانومه ؟

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
2706