2752
2734
عنوان

اردو مدرسه

268 بازدید | 26 پست

برای اردو خواهرم چی بزارم کلاس هفتمه با خودش4نفر میشن. 

چی بخره؟ واسم لیست کنید

چیزی نمیخام درست کنم چون شاید نخورن سر صبح هم اردو دارن

داخل مدرسه..... 

چی بخریم براش؟ 

تو خود مدرسه میشینن؟؟

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶   ۷ خرداد روزی بود که تاریخ خیانتشو فهمیدم حتی روزی که منو به اجبار راضی کرد همو ببینیم اون تایم با یکی دیگه بوده روزی که تو پارک... نشستیم ازم قول گرفت تنهاش نذارم دیگه حرفی از تموم شدن نزنم با یکی دیگه بوده.تمام روزایی که من به این فکر میکردم اشتباهمو چجوری جبران کنم اون با یکی دیگه بوده💔🙂معلومه که سرگرم بوده دلتنگ نمیشه که برگرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ساندویچ سرد چیپس پفک لواشک و گوچه سبز و فلاسک چایی و بازی فکری و اینا 

الان اون خانومه میاد دعوات میکنه ک گوجه سبز نباید بیاره بچه 😂

به تو چه کس چه کند هرچه کند کس به تو چه    نه تو در گور من می زده می خوابانند   نه مرا گور تو گور پدرت پس به تو چه   
بله

تخمه پفک و چیپس ماست موسیر پاستیل لواشک لقمه ای ها

چای آبنبات

میوه

ساندویچ هم براش درست کن

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶   ۷ خرداد روزی بود که تاریخ خیانتشو فهمیدم حتی روزی که منو به اجبار راضی کرد همو ببینیم اون تایم با یکی دیگه بوده روزی که تو پارک... نشستیم ازم قول گرفت تنهاش نذارم دیگه حرفی از تموم شدن نزنم با یکی دیگه بوده.تمام روزایی که من به این فکر میکردم اشتباهمو چجوری جبران کنم اون با یکی دیگه بوده💔🙂معلومه که سرگرم بوده دلتنگ نمیشه که برگرده

پسرم امروز رفت اردو. مدرسه خودش صبحانه و نهار بهشون دادن. منم دیروز بردمش سوپرمارکت. چیپس، پاستیل، کیک و شیر کاکائو برای خودش برداشت اسباب بازی هم برد

آرزوها دست یافتنی ست فقط صبر و زمان میخواد🕛 🌙☀ 💚🍀🌱عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨 عاشق قهوه م ☕    
اینکه اسمش اردو نیس

خیلی از مدارس اینجوری میکنن فقط میخوان یه تایمی بچه ها بهشون خوش بگذره

الویه ساندویچ کن و چیپس و خوراکی هر چی دوس داره .من برا دخترم الویه و چیپس و میوه گذاشتم با اجیل و تخمه و یه فلاسک اب جوش با هات چاکلت اونجا ریختن تو لیوان خوردن با دوستاش و چادر مسافرتی مال بچگیاش داشت اونم برد 

2706