2737
2734
عنوان

حس‌ششمی

2629 بازدید | 375 پست

هستم‌.لطفا‌سوالات‌خودتونو‌‌‌هرچند‌ تا‌ هست‌ در‌ یک‌ کامنت‌ بپرسید‌.چون‌ دوباره‌ سوال‌ کنید‌ جواب‌ نمیدم‌ فقط‌ یکبار‌ جواب‌ میدم‌.دیر‌ جواب‌ دادم‌ لطفا‌ صبر کنید‌ اگر‌حسی‌ داشته‌ باشم‌ جواب‌ میدم‌.چند‌بار‌سوالتونو‌ تکرار‌نکنید‌.کسانی‌ که‌ درتاپیک‌ قبلیم‌ شرکت‌ کردن‌ وجوابشونو‌ دادم‌ دوباره‌ نیان‌ سوال‌ کنن‌ چون‌ پاسخ‌نمیدم‌.کسی‌ اعتقاد‌نداره‌ نیاد‌.امروز‌ فقط‌به‌ ده‌ نفر‌ جواب‌ میدم‌.اگر‌ جواب‌کسی‌ رو‌ اصلا‌ ندادم‌ بدونه‌ که‌ بهش‌ حسی‌ نداشتم‌‌که‌ جواب‌ ندادم‌.لطفا‌شرایطو‌ بادقت‌ بخونید‌ وسوال‌ کنید‌.باسپاس‌.

امید حسش بهم چیه تهش چی میشه؟

کسی تو زندگیشه الان؟

با کی ازدواج میکنم ؟

هرچی راجبش حس میکنید بگید ممنونم خیلی سردرگمم😔♥️

اگه امضامو میبینی ممنون میشم برای حاجتم یه صلوات بفرستی :)🌱!

دوستم داره یا دروغ میده؟کسی توی زندگیشه ؟رفتاراش چیه؟

فرهنگیان دعوت میشم دبیری میارم؟

من با کسی تعارف ندارم، هرکی که منو نداره باخته. من هرکجای زمین باشم حاصل شادی و خوشبختیم. من چیزی کم ندارم که برای رفتن کسی بغضم بگیره، یه روزم اگه هیچی نباشه، من خودم همه چیم. کسی که از دنیای من رفته به خودش بد کرده نه من. اصلاً خودم درارو براش باز می کنم. خدا منو اونقد دوست داشتنی آفریده که پای هیچ دوست نداشتنی وای نمیستم. من هر لحظه می تونم آرزوی کسی باشم. من محتاج کسی نبودم، نیستم و نخواهم بود. اگه کسی یه روز منو نخواست، این مشکل شخصی خودشه و ربطی به من نداره. من دخالتی نمی کنم. من برای نخواستن آدما پای بدرقه ی خوبی دارم. با من بودن لیاقت میخواد، و گذشتن از من حماقت. https://harfeto.timefriend.net/17138002823861

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
امید حسش بهم چیه تهش چی میشه؟ هرچی راجبش حس میکنید بگید ممنونم♥️

سلام‌.اقا‌امید‌ شما‌ را‌ دوست‌ داره‌ وهمیشه‌ حواسش‌ به‌ شما‌ هست‌.حس‌ میکنم‌ به‌ شما‌ نزدیکه‌.واگر‌ در‌ جایی‌ شما‌ رو‌ ببینه‌ همش‌ بفکر‌ شماست‌‌و‌ برات‌ جلب‌ توجه‌ میکنه‌.دوست‌ داره‌ که‌ شما‌ همسر‌ ایندش‌ بشی‌ ولی‌ فعلا‌ موقعیت‌ ازدواج‌ نداره‌.موقعیتش‌ جور‌ بشه‌ حتما‌ پا‌ پیش‌ میزاره‌.موفق‌ باشی‌.

سلام‌.اقا‌امید‌ شما‌ را‌ دوست‌ داره‌ وهمیشه‌ حواسش‌ به‌ شما‌ هست‌.حس‌ میکنم‌ به‌ شما‌ نزدیکه‌.واگر‌ ...

ممنون عزیزدلممم خدا خیرت بده الهی😍😘

فقط این سوالمم بگو بیشتر از این مزاحمتون نمیشم 

به نظرت پسر خوبیه ؟میتونم اختلاف. های اعتقادیمو باهاش درست کنم؟

باهاش ازدواج میکنم؟

دوستم داره یا دروغ میده؟کسی توی زندگیشه ؟رفتاراش چیه؟ فرهنگیان دعوت میشم دبیری میارم؟

سلام‌.دوستت‌داره‌ ولی‌ خیلی‌ کم‌.زیاد‌بهت‌ اهمیت‌ نمیده‌.رفتارش‌ زیاد‌ به‌ دلت‌ نمیشینه‌.حس‌ میکنم‌ بیخودی‌ ناراحتت‌ میکنه‌.شهامت‌ معذرت‌ خواهی‌ ازت‌ نداره‌.وپیش‌قدم‌نمیشه‌.وبجز‌ شما‌ با‌کسی‌ دیگه‌ درارتباطه‌.در‌مورد‌ فرهنگیان‌ حسی‌ندارم‌متاسفانه‌.

2740
سلام به نظرتون فرهنگیان قبول میشم؟ مصاحبه دعوت میشم؟ آیا با آیدین ازدواج میکنم؟

سلام‌.امکان‌۸۰‌درصد‌ قبولی‌ شما‌ وجود‌ داره‌.خیر با‌ ایدین‌ ازدواج‌ نمیکنی‌ موفق‌باشی‌.

ممنون عزیزدلممم خدا خیرت بده الهی😍😘 فقط این سوالمم بگو بیشتر از این مزاحمتون نمیشم  به نظرت ...

گفتم‌فقط‌یکبار‌ جواب‌ میدم‌.بله‌ اختلاف‌‌اعتقادیتونو‌ درست‌ میکنید‌.وسرانجام‌با‌ایشون‌ ازدواج‌ میکنی‌.اما‌ زمان‌ میبره‌‌.شاید‌دو‌ الی‌سه‌ سال‌ طول‌ بکشه‌.

گفتم‌فقط‌یکبار‌ جواب‌ میدم‌.بله‌ اختلاف‌‌اعتقادیتونو‌ درست‌ میکنید‌.وسرانجام‌با‌ایشون‌ ازدواج‌ میکنی ...

شرمنده عزیزم♥️♥️

خیلییی لطف کردی گلم براتون صدقه میزارم براتون

و صلوات میفرستم همیشه دعاتون میکنم🥰😘😘🌹🌹

2706