2752
2734
عنوان

حس‌ششمی

| مشاهده متن کامل بحث + 2739 بازدید | 377 پست

سلام کی بم پیام میده؟

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
گفتم‌فقط‌یکبار‌ جواب‌ میدم‌.بله‌ اختلاف‌‌اعتقادیتونو‌ درست‌ میکنید‌.وسرانجام‌با‌ایشون‌ ازدواج‌ میکنی ...

سلام دبیری قبول میشم؟

کی ازدواج میکنم؟

ارشدمو شهرودانشگاهی ک دوس دارم میارم یا ن

و گاه باید خندید بر غمی بی پایان...🥲❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام‌.اقا‌امید‌ شما‌ را‌ دوست‌ داره‌ وهمیشه‌ حواسش‌ به‌ شما‌ هست‌.حس‌ میکنم‌ به‌ شما‌ نزدیکه‌.واگر‌ ...

لطفا منم بگو امیر منو دوست داره هنوز؟ممکنه برگرده؟هدفش از این حرف زدنا چیه

اینجا بهم گفتن برنمیگرده

سلام کی بم پیام میده؟

سلام‌.طرف‌مقابل‌شما‌ را‌ دوست‌ داره‌.اما‌ به‌ ازدواج‌ با‌ شما‌ ختم‌ نمیشه‌.حس‌میکنم‌‌ اختلاف‌ بین‌ شما‌ بالاست‌.واین‌امر‌ موجب‌ میشه‌ که‌ ازدواج‌نکنید‌ باهم‌.موفق‌باشی‌.

کی بچه دار میشم جنسیت  کنکور اردیبهشت قبول میشم چی  چ رشته ای میرم دانشگاه؟  ...

سلام‌.بله‌امسال‌اخر‌پاییز‌ حامله‌ میشی‌.وصاحب‌ یه‌ دختر‌ زیبا‌ میشی‌.اگر‌ اسمشو‌ بزاری‌ آیلین‌ که‌ زیباتر‌ میشه‌.و‌برای‌ معلمی‌ ‌قبول‌ میشی‌.موفق‌ باشی‌.

من رفتم دعانویس و دعا گرفتم گفت داخل گل سرت بزار حالا بگو شوهرم کی باهام آشتی میکنه؟

سلام‌مجدد‌.اگر‌دعانویست‌ معتبر‌باشه‌.نهایتا‌ ‌‌بین‌۲۰تا۴۵‌روز‌دیگه‌ باشما‌ اشتی‌ میکنه‌.موفق‌باشید‌.

سلام‌مجدد‌.اگر‌دعانویست‌ معتبر‌باشه‌.نهایتا‌ ‌‌بین‌۲۰تا۴۵‌روز‌دیگه‌ باشما‌ اشتی‌ میکنه‌.موفق‌باشید‌.

سلام دبیری قبول میشم؟

کی ازدواج میکنم؟

ارشدمو شهرودانشگاهی ک دوس دارم میارم یا ن

و گاه باید خندید بر غمی بی پایان...🥲❤
سلام گلم،بی زحمت به من میگی درمورد رابطه م چی حس میکنی؟جشنم کی هست؟

سلام‌.حس‌میکنم‌ رابطه‌ات‌ با‌دوست‌ پسرت‌یا‌پارتنرت‌ ‌خوبه‌ وپیشرفت‌داشته‌ باشه‌.واگر‌ادامه‌ دار‌باشه‌.امسال‌اواخر‌تابستان‌این‌رابطه‌ به‌ثمرمیرسه‌.موفق‌باشی‌.

2706