2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

هرکسی در جایگاه خودش بالاست 

یه دکتر پیش همکار و دوست و آشنای خودش بالاست 

یه بازیگر پیش مردم جامعه 

دکتر محبوبه همس 

بازیگر معروف همه 

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             

به نظر من سلبریتی هابالاترن

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!

از نظر من هیچ آدمی از دیگری بالاتر نیست مگر در شخصیت و رفتار و منشش 

و هرکسی می‌تونه تو حرفه خودش بهترین باشه 

پس نمیشه قیاس کرد 

و بیشتر به دیدگاه خود آدمها بستگی داره

درخواست دوستی قبول نمیکنم چون گوشی از خودم نیست ، ناراحت نشید از دستم❤😘
از نظر شخصیتی و تحصیلات معلومه پزشکا ولی از لحاظ جایگاه سلبریدی ها

همون مگر سلب ریییییدی باشن

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋