2733
2734
عنوان

ایا میشه تا اهر مستاجر بود

141 بازدید | 13 پست

راستش هربار که میرم قیمتا رو نگاه میکنم نا امید میشم شوهرمم انگار هیچ تصمیمی نداره برایه خرید خونه  ولی حرف از بچه دار شدن میزنم چه با امید حرف میزنه منکه عمرا دیگه بچه دار شم وقتی واسه خودم نمیتونم یه سقف تهیه کنم 

به نظرتون هستن ادمهایی که تا اخر مستاجرند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

منم چله خونه دار شدنم برداشتم ولی همش حس میکنم هیچ جوره نمیتونیم خونه بخریم و ته این چله میمیرم و برام قبر (خونه) میگیرن🤕

گر نگهدار من آن است که من میدانم/شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🤍🥰🍀
منم چله خونه دار شدنم برداشتم ولی همش حس میکنم هیچ جوره نمیتونیم خونه بخریم و ته این چله میمیرم و بر ...

مدام وام بگیرید طلا بخرین شغل رو عوض کنید انشالله نتیجه تلاش هاتون رو میبینید

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
2740

از هوا ک نمیتونه خونه دار بشه باید دوتایی کار کنید سرمایه گزاری کنید 

بالاخره چند سال دیگه سرمایه گزاری هات جواب میده و میخری

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
مدام وام بگیرید طلا بخرین شغل رو عوض کنید انشالله نتیجه تلاش هاتون رو میبینید

شوهرم تازه یه ساله ک مستقل شد و مغازه زده تا جایی که میتونیم قسط بدیم وام برداشتیم

هنوز نتونستیم عروسی بگیریم

گر نگهدار من آن است که من میدانم/شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🤍🥰🍀
شوهرم تازه یه ساله ک مستقل شد و مغازه زده تا جایی که میتونیم قسط بدیم وام برداشتیم هنوز نتونستیم عر ...

خودتم اگه میتونی برو سرکار

گرونی بیداد میکنه

میتونه یکم فشار بیاره یکم وام بلاخره سخت هست ولی میشه بخره

پس بچه رو بکن اهرم فشار

بگو تا خونه نخری از بچه خبری نیست

یکمم خودت باید زور بندازی شوهرتو