2733
2734
عنوان

دو ساعته دارم عر میزنم😐

1505 بازدید | 55 پست

هر وقت برام خواستگار میاد این کارمه

دلم پیش کسی هست که خودش نمیدونه

البته انقدر نخ دادم فکر کنم از رفتارم فهمیده ولی به روی خودش نمیاره

خواستگارام اکثرا از اون کسی که دوست دارم حتی شرایطشون بهتره

ولی من قلبم پیش اونه

چکار کنم؟؟؟؟

پسرا تو این مورد اسکل نیستن پس دوستت نداره ،بیخیالش شو 

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واژه بهتری جز عر زدن پیدا نکردی عزیزم اخه مگه الاغی دور ازجون😐

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...

بنظرم تکلیف خودتو مشخص کن ، اگه خیییلی دوسش داری و نمیتونی ازش دل بکنی یجوری به گوشش برسون که ازش خوشت میاد اون موقع متوجه میشی که دل اونم باهاته یا نه ، اگر نبود لااقل میتونی با واقعیت کنار بیای و بعد از یه مدت به افراد دیگه فکر کنی 

هله نومید نباشی که تورا یار براند ؛ گرت امروز براند نه که فردات بخواند؟                                                             در اگر برتو ببندد نرو و صبر کن آنجا ؛ که پس صبر ، تورا او به سر صدر نشاند🕊                                                                     و اگر برتو ببندد همه ره ها و گذر ها ؛ ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند 🦋