2752
2734
عنوان

دو ساعته دارم عر میزنم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1505 بازدید | 55 پست
اگه دوست داشتنش واقعی باشه این اتفاق نمیوفته،دیدم که میگم،طرف انقدر عاشق زنشه اصلا رو حرفش حرف نمیزن ...

آخه آدم نمیتونه بغل کسی بخوابه ک خودش عاشقش نیس 

عشق واقعی ک باشه عشق اونه نسبت ب ما ... پس قلب خودمون چی؟ 

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

موقعیت های خوبتو با فکر کردن به کسی که بهت توجهی نمیکنه از دست نده... گفتی ده سال تو این مدت اگه میخواست بفهمه فهمیده بود اگه میخواست کاری کنه کرده بود از طرف شما هم هر حرکتی بشه ج هم بده بعدش به مشکل میخوری بی خیالش شو و به زندگی و آیندت فکر کن اینا رو طبق تجربه گفتم می‌دونم عاشقی بد دردیه ولی عاقلانه تصمیم بگیر که بعد پشیمون نشی

2731
۲۰ و خورده ای

الان اینجا هر چقدر بگن نکن گوش میدی؟

نه

ولی یه چی بهت بگم

تا ۳۰ سالت نشده کلا ازدواج نکن

ازدواج بد سمه خالصه سمممم واقعی

مردانى متفاوت اند كه عاشق زنى متفاوت باشند! و زن متفاوت در جوامع شرقى؛ قدرتمند، پيروز و خود راى است!!!

اسی حالا کاری ندارم عاشقشی اگر به هم رسیدین که چه بهتر،

ولی ازدواج با اختلاف سنی انقدر زیاد خیلی سخته خیلیییییی

من دارم اطرافم کسیو با این شرایط،اصلا عقاید و افکارشون انقدر با هم فرق داره که نمیتونن با هم کنار بیان،دختره تازه اوج جوونیشه  دوست داره مثل هم سنو سالاش بپوشه بگرده رفتار کنه ولی پسره یه مرد پخته و با تجربس که این کارا براش معنی نداره،خیلی اختلاف دارن،البته اینم بگم همه مثل هم نیستن