2752
2734
عنوان

دو ساعته دارم عر میزنم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1505 بازدید | 55 پست

تکلیفت رو با خودت روشن کن..

من ی همکاری داشتم دلش با یکی بود اون آقا هی شل کن سفت کن داشت تکلیفشو مشخص کرد این خانم بعد چندسال دوستی و دوری و آشتی تهش جدا شدن چون آقا معلوم نبود... 

ب خواستگارش ک شرایط خوبی داشت جواب مثبت داد . ب دلش گفت بسه و قرار عقد کنن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چی بگم من دلم موند پیشش ۱۰ ساله تو ذهنمه الکی خورمو قول زدم که فراموشش کردم ولی زر میزنم...منکه رفتم ...

متاهلی

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
2731
اختلاف سنیمون زیاده فکر میکنم به همین خاطر نمیاد

میشه بگین خاستگاراتون چ.  موردی دارن ک خوب بنظرتون میرسن میخوام بدونم نکنه من زیادی کمال گرام 

امضام خونده بشه🤌برای حاجت رواییتون عزیزان دلم خودم یه حاجت خیلی سختی داشتم به لطف خدا امام حسین و شهید نوید صفری حاجت روا شدم اینطوریه ک زیارت عاشورا رو به مدت40روز میخونی تقدیم میکنی به روح پاک شهید نوید صفری ک امام حسین رو واسطه ی حاجتتون قرار بدن و ایشون قسم خوردن ک یا حاجتتون رو میدن یا توی اون دنیا هواتونو دارن🙂اگه امضامو خوندی حتما بهم بگو و برای سلامتی و خوشبختی منم دعا کن اسمم بگین کاترین 🙂❤

وای خدا منو ببخشه یاد دیالوگ اینستا ( گریه می‌کنی گریه کن بی تربیت ) افتادم😂

ولی جدا از شوخی اسی هیییییچکس ارزش گریه های تو رو ندارن کسی که لیاقتتو داشته باشه برات می‌جنگه

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...

اگه پیشم بودی میزدم دهنت تا عشق یه طرفه و این چرت و پرتا از یادت برررره

تو هنوز نمیدونی زندگی بدون عشق طرف ینی چی

چن سالته؟

مردانى متفاوت اند كه عاشق زنى متفاوت باشند! و زن متفاوت در جوامع شرقى؛ قدرتمند، پيروز و خود راى است!!!

با اونی ک دوسش داری ازدواج کن بخدا بعدا حسرتشوووووو میخورییییی. منم 16سال عاشق و کشته مرده یکی بودم اونم از سن خیلی خیلی کمم. اخرشم دیدم هرکاری کنم متوجه دوس داشتنم نمیشه. بهش رفتم حسمو گفتم بعد فهمیدم اونم عاشقمه خجالت میکشید پا پیش بذاره. الان سال هاااس باهمیم و نامزد کردیم تازه گیا😍🫣