2737
2739
عنوان

خانوما متاهل لطفا...

168 بازدید | 11 پست

خانومای متاهل میشه لطفا راهنماییم کنید؟

این اکانت دوستمه که واگذار شده به من 

ببخشید اینجا میپرسم ،میشه راهنماییم کنید لطفا؟

من عقد کرده ام، ولی رابطه کامل نداریم، اما عذر میخوام اینجوری میگم ، من هربار بعد رابطه با اینکه رابطه کامل نیست دچار خونریزی مثل پریود میشم..‌.

نمیدونم مشکل کجاست، یعنی بهم فشار میاد که اینجوری میشه؟ میترسم برم دکتر، فوبیا دارم

میشه راهنماییم کنید لطفا؟

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا تشکیل قلب نی نیم و سالم بودنش یه صلوات بفرستید؟ خدایا من به تو ایمان دارم شکرت به خاطر همه چی❤️🥰❤️ خدایا خودت به همه کمک کن حاجتای قلبارو بده❤️❤️ عزیز دل مامان امروز تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳قلبتو دیدم تاپ تاپ می‌زد خداااایا شکرت شکرت شکرت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
عضلاتت روریلکس کن ولذت لبر.وقتی آمپول بخوای بزنی اگرخودت روسفت بگیری دردداره‌.این موضوع هم دقیقامثل ...

یعنی برای این میتونه باشه؟

راستش من از رابطه هم میترسم، متاسفانه یک سابقه تجاوز توی بچگی دارم و مدت ها طول کشید تا به نامزدم اعتماد کردم و اجازه دادم نزدیکم بشه

با اینکه خیلی راضی ام ولی این سفت کردنه هست باهام انگار ناخوداگاه

یعنی برای این میتونه باشه؟ راستش من از رابطه هم میترسم، متاسفانه یک سابقه تجاوز توی بچگی دارم و مدت ...

یه موضوع هست بهش میگن واژینیمونیس.شایداشتباه نوشتم املاش رو.ولی ایناهمش ذهن روح وروان هست ازنظرمن.ریلکس کن  خودت رو کامل خیس بشی اجازه بده .به نامزدت بگوباملایمت برخوردکنه.تجاوزذهنیت بدی داده به شمانسبت به این موضوع.باورکن اینقدرلذت بخشه که خودت بعدش التماسش می کنی

اومی بیند.درمحضراوهستیم.
2740
این دفعه شمابیارو.شایدترست بریزه.وکنترل همه چی دست خودت باشه

تو رابطه اوکیم

یکم اولش استرس دارم ولی اوکیم

اما بعدش به خونریزی میوفتم

البته رابطه کامل ندارسم

[QUOTE=337232187]تو رابطه اوکیم یکم اولش اترس دارم ولی اوکیم اما بعدش به   استرس معنی نداره.هرروزتکرارکن باخودت قراره لذت لبری.برای یک زن متاهل مراجعه به دکترزنان ومعاینه عادیه

اومی بیند.درمحضراوهستیم.