2752
2734
عنوان

حرف مشاور خواهرمم 🤦🏻‍♀️

164 بازدید | 18 پست

خواهرم یکم کم کاری داشته کم درس خونده بعد مشاورش بهش گفته اگر هدفت درس نبود میگفتم بری سمت هنری چیزی🤦🏻‍♀️💔بعد میگه منظور مشاورم این بوده من بی استعدادم 

بنظرم اینطور منظوری نداشته نظر شما چیه؟فک میکنم خواسته تلنگری بزنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مشاورا بی شئورن😂😂

پسره حتما؟

جوابِ کسایی ک دلشون دعوا میخواد رو نمیدم و براشون آرزوی آرامش میکنم😊 تاپیک هایی ک به عقایدم توهین کنند(حجاب و پوشش و رهبری و نظام جمهوری اسلامی و ...) رو گزارش میزنم

اگه مشاورش کارش خوبه  میخواسته اینجوری بگه درس بخونه زیادی حساس نباشین خصوصا اگه پسر و بالای ۲۵ باشه😂😂

جوابِ کسایی ک دلشون دعوا میخواد رو نمیدم و براشون آرزوی آرامش میکنم😊 تاپیک هایی ک به عقایدم توهین کنند(حجاب و پوشش و رهبری و نظام جمهوری اسلامی و ...) رو گزارش میزنم
یعنی واقعا خواسته فقط تلنگر بزنه؟ 

احتمال زیاد

حتی اگر هم تلنگر نبوده به حرف گربه سیاه بارون نمیاد ب خواهرت بگو اگر علاقه داره درسشو بخونه کسی جز خودش نمیتونه تعیین کنه که چیزی میشه یا نه

نه خانم 

خب پس کلا خانما بی شئورن مشاورای آقا فهم و شئور بیشتری دارن ببخشیدا خودمم زنم ولی حقیقت😂