2737
2739
عنوان

فقط اونایی ک از قانون سر در میارن🔞

153 بازدید | 12 پست

ینفر از اشناهامون رابطه زندایی شوهرشو با شوهرش گرفته

اره درست خوندی 😐🖐🏼

مدرک هم عکس داره ک زنه لخته با شوهر این تماس تصویری دارن اسکرین گرفته شوهرش 

اینم ازگوشی شوهرش پیدا کرده 

میگه با اینا میشه  حضانت بچه هامو از قانون بگیرم با مهریه؟ 

اصلا میتونه مدرک خیانت باشه؟ 

حالم از ازدواج بهم میخوره 🤢

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
پول وکیلو نداره متاسفانه

اینجوری که خیلی سخت میشه من شنیدم بعضی وکیلا هستن مثلا نیگه مهرمو بگیرم پولتونو میدم یعنی وقتی پرونده اش نتیجه بده پول میگیره اینو قبلا شنیده بودم نمیدونم الان هست یا نه بعدش هم تو دادگاه بیشتر از مدرک و اینا ..اینه که بتونی قاضی رو قانع کنی 

ولی من بودم فعلا اقدام نمیکردم اگه مرده بره درخواست طلاق بده زن میتونه نصف اموال مردو بگیره نمیتونه تهدیدش کنه با اینکه مثلاً عکستو پخش میکنم و اینا ازش باج بگیره