2733
2734
عنوان

خجالت بکش!

| مشاهده متن کامل بحث + 1891 بازدید | 84 پست
چی میگی تو  بازم این مذهبی مزخرف برای من کلاس اخلاق گذاشت  مگه با توام آخه ؟

مشخص شد دردت از کجاست

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلومممم جیگرررر،،تعلیق بودم دیشب ازراه رسیدم😅❤️

چییییللاااااااااا😱

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2731
نمیخوان قضاوت بشن ، مسائل خصوصی شونو کف سایت پهن نکنن  من خودم پیش اومده دلم گرفته تاپیک زدم ی ...

از وقتی زندگی پس از زندگی دیدم دیگه اینجا با این نوع تاپیک ها کاری ندارم سعی میکنم کاری نداشته باشم 

2740
آخی  من از بچه ها ناراحت نمیشم گلم .

😁

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

دوست خوبم

تاپیک زدی دعوا کنی😐؟ 

خب وقتی توی سایت نظر سنجی تاپیک میزاری یعنی میخوای مورد قضاوت قرار بگیری نظر بقیه رو بدونی دیگه یعنی چی سکوت کن هیچی نگو 

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡
منظورت خودتی دیگه؟!من که سی سالمه تو هنوز ذهنت بچس یکم لولتو بالا ببر برا ایندت خوبه

نکشی ما را لول بالا😂😂😂

ما دشمن همدیگه نیستیم اگه نظرمون با همدیگه فرق میکنه، پس نخواه با بی احترامی حرفت را به کرسی بشونی. 
مشخص شد دردت از کجاست

من نمیدونم چرا هروقت چیزی میخوام بگم نظرمو میخوام 

بگم این خانم به ظاهر محترم میاد به من تیکه میندازه .....

خجالت نمیکشی با این مذهبی که داری 

میای توهین میکنی ؟

2706