2752
2734
عنوان

خجالت بکش!

| مشاهده متن کامل بحث + 1892 بازدید | 84 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
دقیقاااااا. ی جمله یاد گرفتن ما رو قضاوت نکنید بذارید هرکی هرکار دلش میخواد بکنه

نمیخوان قضاوت بشن ، مسائل خصوصی شونو کف سایت پهن نکنن 

من خودم پیش اومده دلم گرفته تاپیک زدم ینفر اومده سرزنشم کرده اگر به جا بوده تشکر کردم 

اگر نابه جا بوده ، توضیح دادم که قضیه چی بوده 

اونی که میگن قضاوت نکن وقتی یه نه چیزی دیدی ، نه شنیدی 

وقتی خودش سیرتاپیاز ماجرا رو گفته و کمک میخواد من بیام بگم قضاوت نمیکنم و رد بشم؟

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
اسی اگه نمیزنی میتونم بگم چقدر خشنی♥️

سلام عجیجم،

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
اتفاقا با ادمایی که روانشون مشکل داره مشکل دارم گذاشتم ببینی امثال تو سکوتو یاد بگیرن

مگه موقع نماز یا مدیتیشنمه ک سکوت کنم؟

😐😐😐😐😐😐😐😐😐

معلم سکوتی؟

روزت مبارک گلم

بی همگان بسر شود.بی تو بسر نمیشود.....
بیا یکیش😂 مگه کامنت شمارو پاسخ دادن که جواب میدید؟چرا سکوتو یاد نمیگیرید؟!

گلم درکت می کنم منم داغونم گاهی درد دل نکنی بهتره من کاربر قدیمیم اکانتم عوض کردم دیدم درد دل بی فایده

به شانس بگوید ماهنوز زنده ایم یک شب هم درخانه ی مارا بزند