2733
2734

سلام ... من ۲۱ سالمه و فعلا دارم برای کنکور و دانشگاه و اینا میخونم ... اصلا وقت ندارم بخوام به ازدواج فکر کنم و به خودم برسم و ... دوس پسر داشته باشمو !!

بیشتر توو اتاقمم ... چون کنکور دارم ...

ولی اینجا اینقدر دیدم دخترا که میگن ۴۰ سالمه و ازدواج نکردم و خواستگار ندارم و ... یا بچه دار نمیشم و ... اینا رو میبینم به شدت استرسی میشم ... همه ش میشینم حالتهای مختلف خودمو تصور میکنم ... اینکه پیر شدم و عصا دستمه ولی هنوز مجردم ... یا بچه دار نشدم ... همیشه توو همه چی بدترین حالت ممکن میاد توو ذهنم ..‌ شما هم از این تصورات داشتین ؟ یا دارین ؟؟!

🙄🙄🙄😑😑از علایم استرس کنکوره 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نه گلم این فکرها رو نکن به وقتش هم ازدواج موفقی خواهی داشت هم بچه یا بچه های سالمی . فکر مثبت نتیجه خیلی خوبی میده . هر رفتنی خوب نیست خوبه که با عزت و احترام آدم سرخانه زندگیش بره  انشا....خوشبخت بشی گلم 

بهترین چیز رسیدن به نگاهیست که از حادثه عشق تر است 
🙄🙄🙄😑😑از علایم استرس کنکوره 

واقعا ؟

دقیقااا این کنکور خیلی فشار روحی روانی بهم وارد کرده

۳، ۴ کیلو اضافه وزن پیدا کردم سر همین کنکور ... وقت ندارم به خودم برسم و توو اجتماع باشم... همه ش گوشه ی اتاقمم با کتاب... حالم بَده دیگه ...

اینقدر که شما دغدغه داری زیر ۲۳ سال میری نگران نباش

اتفاقا تا ۲۵ سالگی قصد ازدواج ندارم ... ولی این افکاریه ‌که توو ذهنم میاد... دغدغه ی ازدواج هم ندارم‌..‌ مهم ترین دغدغه ی الانم درسمه و اینکه مستقل بشم ...