2733
2734
عنوان

🤾‍♀️رکورد سلامتی🤾‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 18170 بازدید | 3077 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون مهربون❤️😘

من از شما ممنونم که خیلی خوب رعایت میکنی

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۱                               ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
خواهش ميكنم عزيزم خدا كنه فردا كاهش داشته باشم ❤️

حتما داری نگران نباش

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۱                               ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
نگو بعدش با یه نایلون پر از چیپس و پفک و سوسیس و کالباس روبه رو شدی 🤨🤨🤨🤨 اصلا کلکته الکی دعوا می ...

دقیقا روی بچه خیلی تاثیر گذاشت اینسری و خودمم بابت خیلی ناراحت شدم

نه هیچی الان در حد اینیم که نمیخواییم همو ببینیم😁

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13535028/%d8%b1%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%d8%aa%db%8c?page=1
سلام عزیزم .شیطونی کردی؟😂🤭

😐😂یه تایپک پر بازدید زدم برای فان گفتم بابابزرگمون میمون بوده دیگه منو تعلیق کردن واسه خرافات گفتن😐💔 😂

❤️عضو گروه قرمز❤️وزن اولیه:۹۵.۵۵(۱۷ اردیبهشت)🫥 هدف بعدی۹۰🔒هدف بعدی۸۰🔒هدف بعدی ۷۰🔒هدف بعدی۶۰🔒هدف نهایی۵۸🔒❤️‍🔥
آره ببین توی نت بزنی یه عالمه ایده خوشگل واست میاره. بستگی داره ذائقه بچه ات چطوری باشه تخم مرغ آبپ ...

مرسی عزیزم کاش زودتر پرسیده بودم ، تا حدودی مدنظرمه یه کاریش میکنم حالا😅اینا که گفتی خیلی خوب بود یکم دیره☹️

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13535028/%d8%b1%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%d8%aa%db%8c?page=1
خب یبوست هم موثره ببین من قبل رژیم نداشتم حین رژیم گرفتم و تنها چیزی که خوبم کرد اب بود صبح ناشتا ا ...

سلام

امروز با موفقیت سپری شد ولی ورزش نداشتم

ص.دوکف نان لواش و نصف نیمرو چای

ن.۷ ق پلو  ۴ق قرمه سبزی دوغ

ش.۳ق استامبولی پلو و نون پنیر

م.و..هندوانه

۱۵ دقیقه پیاده روی(جایی کاری داشتم پیاده رفتم)

۱۰۴۰مصرفی و مجاز

وزن ۶۲.۴۰ هدف۵۸

سلاااام 

کالری مجاز ۵۰۰ 

کالری مصرفی ۵۰۰ 

ناهار برنج و قورمه سبزی ۳۱۹ کالری 

شام نان و پنیر ۱۵۰ کالری 

میان وعده کاهو 

آب ۴ لیوان 

@خزان_نارنجی    

در مورد مودی بودن خردادیا همینو بگم که ، شب موهامو چهل گیس کردم که وقتی بیدار شدم یه موی فر ناناز داشته باشم ولی فرداش موهامو باز کردم و اتو کشیدم😃فحش ندیناااا....    (یه چیزی 🤭 اگه یوتیوب دارین کانال shinenshid رو دنبال کنین و حمایت کنین خیلی خفنن خودم تازه پیداشون کردم ) هی تو  نبینم از امضام سو استفاده کنیاااا                                                                                           گیر کردم تو شبی که......گفتی باید جدا شیم              چشامو وا میکنم می‌بندم......پیشم شاید تو باشی
دعوات کنم برای کلوچه ات و شیرینی نخودچیت.؟؟ فردا ۳۰۰ تا بسوزون

۳۰۰ تا کمتر میخورم فردا سوزوندن بخاطر کمرم نمیتونم ورزش کنمو پیاده روی برم اذیت میشه کمرم

🧡گروه نارنجی🧡  وزن شروع ۹۱.۵۰۰  وزن جدید ۸۸.۵۰۰  هدف ۷۰
سلام  صبحانه=پنیر،لواش،چای ناهار=عدسی،سالاد،ماست شام=شیر۱  کالری مصرفی=۵۵۰ کالری ...

سلام خوشگلم باریکلاااا عالی بودیا👏👏👏👏👏

فقط آب بیشتر بخور😘

اره به نظر منم وزن نکن

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2706