2737
2739
عنوان

🤾‍♀️رکورد سلامتی🤾‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 14170 بازدید | 2535 پست
سمیرا خوابم میاد. داشتم لباسا رو انداختم تو ماشین دوباره اومدم تو تخت. یه چیزی بگو همت کنم پاشم برم ...

وای نخواااب پاشو توروخدااا

یه اب بزن به صورتت پاشو حاضر شو بروووو

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤
گناه؟ بیشتر توضیح میدی؟ اعتقاد شخصیه یا مذهبی؟

نه گلم مذهبیه طبق حدیث پیامبر که میفرماین من تشابه بقوم فهو منه

یعنی خودتو به هرقومی تشبیه کنی از اونایی

و چون تولدو یالگرد ازدواج و ولنتاین و... از رسوم یهودیاس علمای اهل سنت هم میگن درست نیست خودمون رو شبیهشون کنیم

درکل تاحالادیدی یه یهودی بیاد جشن قربان و فطرو جشن بگیره؟ ولی ما ایرانیا که خودمونو مسلمان میدونیم همه مناسبتارو مثل خود یهودی ها میگیرم متاسفانه

حتی عیدی نوروز عید آتش پرستاس همونم جشن میگیریم🤕

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد  هرچقدر میشکنیم باز نمک ها دارد🤲❤️عضو گروه قرمز❤️ت شروع۱۴۰۲/۱۱/۵ وزن شروع۱۰۰😣هدف اول۹۵🔓هدف دوم۹۲🔓هدف سوم۸۸🔒هدف چهارم ۸۵🔒هدف پنجم ۸۲🔒هدف اخر ۷۸🔒باذن الله درتاریخ12/14به هدف اولم رسیدم 😍تاریخ ۰۱/۱۲به هدف دومم رسیدم😍وزن فعلی۹۲کیلو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به خودت نوش جونت عزیزم

ممنون گلم

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد  هرچقدر میشکنیم باز نمک ها دارد🤲❤️عضو گروه قرمز❤️ت شروع۱۴۰۲/۱۱/۵ وزن شروع۱۰۰😣هدف اول۹۵🔓هدف دوم۹۲🔓هدف سوم۸۸🔒هدف چهارم ۸۵🔒هدف پنجم ۸۲🔒هدف اخر ۷۸🔒باذن الله درتاریخ12/14به هدف اولم رسیدم 😍تاریخ ۰۱/۱۲به هدف دومم رسیدم😍وزن فعلی۹۲کیلو
نه گلم مذهبیه طبق حدیث پیامبر که میفرماین من تشابه بقوم فهو منه یعنی خودتو به هرقومی تشبیه کنی از ا ...

سنی سمت کردستان هستین یا سیستان؟

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه نارنجی رکورد سلامتی
2731
ورزش کن حتما

چشم ببینم برمیگردم خونه خودم

بخدا من خامه بدوشم بخاطر شغل آقا

ده روز درماهو خونم  ده روز خونه مادرش ده روز خونه مادرم خسته م بخدا

چشم ببینم برمیگردم خونه خودم بخدا من خامه بدوشم بخاطر شغل آقا ده روز درماهو خونم  ده روز خونه ...

چه سخته اینجوری ‌.شغلش چیه .کشاورزی؟

تولد از یهوده؟ شما سنت خاصی هستید نه؟ یا شیعه هستید؟

بله از کفاره

ما اهل سنتیم

سنی سمت کردستان هستین یا سیستان؟

کردستان

2740
نه گلم مذهبیه طبق حدیث پیامبر که میفرماین من تشابه بقوم فهو منه یعنی خودتو به هرقومی تشبیه کنی از ا ...

شما فکرنمیکنم ایرانی باشید

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
چه سخته اینجوری ‌.شغلش چیه .کشاورزی؟

راننده ماشین سنگین

بله خیلی سخته

اگه میزاشت تنها بخوابم خوب بود ولی نمیزاره

شما فکرنمیکنم ایرانی باشید

ههههه اشتباه فکر میکنی خب

عید نوروز که خودش تو اسلام تاکید شده بر نیکی و خیریتش .پس دعای تحویل سال چیه؟ 

البته من از اهل تسنن اطلاعاتی ندارما اما این آیین عید نوروز تحریف شده توسط اتش پرستان نیست

راننده ماشین سنگین بله خیلی سخته اگه میزاشت تنها بخوابم خوب بود ولی نمیزاره

اهان اون خیلی سخته اره .دیگه هرجا هستی ورزشتو بکن .چه خونه ی مامانت چه مادرشوهرت .

@niniyar_1    

@niniyar_2    

@niniyar_3    

جشن نوروز، جشن آتش پرست هاست؟ 

نور خدا که بسته شد به میله و علمی که اثبات نکرد این شکست.
ههههه اشتباه فکر میکنی خب

والا من نه کرد مثل شما دیدم

نه سنی مثل شما دیدم

از هر دو هم رفقای بسیار خوبی داشتم

درنتیجه افکار و حرفاتون شبیه هیچکدوم نیست 

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2706