2752
2734
عنوان

🤾‍♀️رکورد سلامتی🤾‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 18319 بازدید | 3077 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم نوش جونت شام رو هر چی سبک تر بخوری هم کیفیت خوابت بهتر میشه هم کاهش وزن بیشتری خواهی دا ...

سلام پرواز بلند   عزیز ومهربان چشم دیگه سبک میخورم

گزارش جمعه کالری مجاز  ۱۱۰۰  مصرفی۸۶۲

عضو گروه مانکن های زیبا  گروه ابی وزن اولیه70    وزن هدف 60
من سیر نشدم با گزارش دیروزت😂

اتفاقا دیروز چون حجم غذا زیاد بود دل دردم گرفتم.😂😂😂اون لبوی آخر رو فقط از روی هوس به زور خوردم.😂😂

البته من دارو هم مصرف میکنم، اراده واقعی خودم اندازه شما نیست. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد.
نوش جونت عزیزدلم 

سمیرا یه چیز دیگه هم دیروز کشف کردم. فیبرو من آخر شب از ترس تو تند تند میخوردم میرفتم میخپابیدم. دیروز نزدیک ظهر درست کردم گذاشتم کنار دستم موقع کار بپاش بپاش خوردمش. خیلی سیر نگهم داشت. از امروز فیبرو میارم وسط روز. تو هم اگه دوست داشتی امتحان کن. اگه پودر فیبر نداری. تخم شربتی غلیظ یا دانه چیا به نظرم همون کارو بکنه. 

سمیرا یه چیز دیگه هم دیروز کشف کردم. فیبرو من آخر شب از ترس تو تند تند میخوردم میرفتم میخپابیدم. دیر ...

اره فکر کنم اصل فلسفه ی فیبر همینه که طول روز بخوری سیر نگهت داره

دانه چیا طفلکی تو کابینت نشسته هیچ کس نمیره سراغش😂

اره فکر کنم اصل فلسفه ی فیبر همینه که طول روز بخوری سیر نگهت داره دانه چیا طفلکی تو کابینت نشسته هی ...

من چون رژیمم کربوهیدرات نداره میخورم گلاب به روت یبوست نشم. 

سلام سلام ایولا خوشم اومد همه چی بود و به اندازه  فردا ناهارم ناهارته😋👌 افرین بهت با اراده ...

سلااام به روی ماهت😘😍

نوش جونت عالیه👍👍

فداتبشم من❤

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡                                                            یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2706