2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه 

دکترم فهمیده دردم درد بی درمان توست                            دیدنت رو نسخه حال خرابم کرده است                              بی وفا داروی من گرمای دستان تو بود                              لطف کن دیگر نیا دکتر جوابم کرده است 🖤
2728
2738
تو شبه نهایی اینجوری میاد؟؟ 

من تاحالا ندیدم ms چیه سوالارو‌ قبلا دیدم این نبوده

شایدم من یادم نیست ولی فصل اول ده خوندم این نبود شاید چاپ جدید باشه

رسم تقدیر چنین است و چنان خواهد بود می‌رود عمر ولی خنده به لب باید زیست

عزیزم الکترون ها داخل اوربیتال دو تا موقعیت مثبت و منفی دارن یعنی داخل یک اوربیتال دو تا الکترون قرار میگیره که یکی مثبت و دیگری منفی هست برای پر کردن اوربیتالها هم اول الکترون با موقعیت مثبت هست بعد که همه مثبت ها پر شدن تو موقعیت منفی شروع به پر شدن می‌کنه 

پسرم بهترین هدیه خدا هستی. مرسی که به زندگی من و بابایی رنگ و بوی تازه ای دادی. بی نهایت عاشقتم  
نه اوربیتال نه اون یکی کناریش ک ابی ms

میدونم عزیزم همون که ms داره توضیحات منم مربوط به همون هست این شکل فضایی الکترون درون اوربیتال رو نشون می‌ده

پسرم بهترین هدیه خدا هستی. مرسی که به زندگی من و بابایی رنگ و بوی تازه ای دادی. بی نهایت عاشقتم  
میدونم عزیزم همون که ms داره توضیحات منم مربوط به همون هست این شکل فضایی الکترون درون اوربیتال رو نش ...

توی یون ها نه؟  فکر کنم خیلی پایم ضعیفه نه🥲 شیمی دهم نهایی دارم فصل یکو گفتم تو ذهنم تثبیت کنم سوالاشو برم فصل دو 

2706