2752
2734
عنوان

به خانومایی که کار دولتی دارن حسودیم میشه خیلی(به جز معلمی)

| مشاهده متن کامل بحث + 1942 بازدید | 116 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فنی حرفه‌ای کلا کمترین حقوق رو بین ارگان‌ها داره عزیزم. ادارات دیگه اینطوری نیستن.

ادارات دیگه هم همینه ..تفاوت حقوق  ادارات در رفاهیات و اضافه کار و کارانه و  غیره است ..وگرنه حقوقی که بر اساس احکام داده میشه تقریبا تو همه دستگاه ها نزدیک هم هست ...بین 15 تا 20 

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن ......منم که دیده نیالوده ام به بد دیدن .........
2731
چرا نداره  الان کمتر اداره دولتی هست که زیر ۲۵ حقوقش باشه

هم همسرم هم پدرش الان تو یکی از معروف ترین اداره های دولتی ان و با لیسانس و سابقه کار ، ولی زیر ۲۰میگیرن.

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
کارمند کجاست؟

شهرداری

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
عجب نظری

حقیقتیه ک خیییلی امروزه با عناوین مختلف دارن ب خودشون دروغ میگن .... 

و سعی در انکار این حس داره .... غافل از اینکه کلی انرژی از خودشون گرفته میشه

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
معلم ها که نسبت به تایم کارشون حقوقشون خوبه والا تابستون و عید کلا تعطیل ...تایم کاریشونم که فقط شش ...

نصف کار ها رو تو خونه انجام میدیم از تایمی که برای خودمون و خونه زندگیمون هست میزنیم ۱۲۰تا ورقه رو کی تصحیح می کنه اونم تو خونه چرا کسی اینا رو نمی گه

هم همسرم هم پدرش الان تو یکی از معروف ترین اداره های دولتی ان و با لیسانس و سابقه کار ، ولی زیر ۲۰می ...

من خودم هم اداره دولتی هستم دیگه حداقل حقوق ۲۵ هست

احتمالاافزایش ها هنوز تو حکمشون نرفته که میگید زیر ۲۰ هستن

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
شهرداری حقوق چندان بالایی برای یه آقا نداره اخه

خب دیگه کارمندی گفتین ...کارمندی همینه 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️