2737
2734
عنوان

خانم های با تجربه

54 بازدید | 2 پست

سلام من حدودا یک ساله که نامزدم 

رابطه قبلی برام خیلی مهم بود برای همین وقتی از ایشون پرسیدم چیزهای گفتن که اصلا همخوانی نداشت گفتن یه رابطه لانگ داشتن بعد گفتن از ترم پایینی شون خوششون میومده که انتقالی گرفته رفته که مشخصاتش خیلی شبیه اون دختره بود که میگفت باهاش لانگ بودم 

اتفاقی توی دانشگاه متوجه شدم یه ترم پایینی به این اسم دارن 

الان موضوعی که منو اذییت میکنه اینه که ایشون با ترم پایینی هاشون کلاس برداشتن و هر اتفاقی هم بیوفته اون کلاس رو میرن 

بنظرتون من حساس شدم یا بخاطر دختره داره میره 

خیلی اذییتم انقدر که بعد چند سال مجبور شدم دوباره بیام سایت

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم

مردا موجودات عجیبین.نه عزیزم حساس نیستی تا چیزی نباشه این احساس بهت دست نمیداد.به خدا مرد بوده با زن عقد کرده تو دانشگاه جوری با یکی از دوستای من رفتار میکرده که دختره فکر میکرد میخواد اینو بگیره.حواست باشه میبینی دلش با اونه ولی موقعیت تو بهتره اومده سمت شما.

مردا موجودات عجیبین.نه عزیزم حساس نیستی تا چیزی نباشه این احساس بهت دست نمیداد.به خدا مرد بوده با زن ...

نه اتفاقا موقعیت اون خیلی بهتر از منه 

هر وقت بهش میگم دعوا راه میندازه میگه خسته ام کردی تو دیوونه ایی

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷