2733
2739
عنوان

قالیشویی لعنتی

160 بازدید | 18 پست

سلام به همگی من فرشای پذیراییمو دادم قالیشویی وقتی اومد یکیش صاف صاف یکیش از دو طرف موج دار انقد ناراحتم ک حد نداره هر چی چیز سنگین میذارم یورش صاف میشه از یوردیگ بالا میزنه خیر سرم گفتم فرشام تمیز میشه یکم کیف میکنم ولی به غلط کردن افتادم دو بار تا حالا پام بهش گیر کرده نزدیک بوده بیفتم 🥲 معلوم نیس چطوری تاش کردن ک به این وضع افتاده دیگ عمرا فرش بدن قالیشویی 😭شما تجربه ای دارید

فرش نو منم طوری شستن ک رنگش کامل رفت😐 رفتم شکایت از قالیشویی، اما خود قالیشویی ک فرش من را شسته بود رییس اتحادیه بود

ما دشمن همدیگه نیستیم اگه نظرمون با همدیگه فرق میکنه، پس نخواه با بی احترامی حرفت را به کرسی بشونی. 

زنگ بزن بگو .یا اینکه اون قاای صافه رو بنداز روی قالی موج دارهچند روز بمونه

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما برای اولین و آخرین بار دادیم قالیشویی بردن پاره کردن آوردن

خدا شاهده لکه های سفید مونده بود رو فرش انگار نرم کننده مستقیم ریخته بودن روش

فکرشو بکن فرش سرمه ای باشه لکه های سفید مونده باشه روش

دیگه ندادیم

خودت بشور درسته یکم سخته ولی حداقل هم تمیز میشوری هم خودت میدونی چی میزنی بهش

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
2742

نه تاحالا اینجوری نشده 

جارو برقی بکش چیزای سنگین بذار چهار طرفش 

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                  اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ 🫤                      از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

ی بار برا ما هم همین شد و من وسط مهمونی خوردم زمین چایی ریخت رو فرش دوباره دادیم شستن ولی اینبار ی جاییکه فک کنم خشک کردنشون فرق داشت با قبلی 😂

به تو چه کس چه کند هرچه کند کس به تو چه    نه تو در گور من می زده می خوابانند   نه مرا گور تو گور پدرت پس به تو چه   
2740
ما برای اولین و آخرین بار دادیم قالیشویی بردن پاره کردن آوردن خدا شاهده لکه های سفید مونده بود رو ف ...

کجا بشوری بعد ازون بدتر کجا پهن کنی 😂

به تو چه کس چه کند هرچه کند کس به تو چه    نه تو در گور من می زده می خوابانند   نه مرا گور تو گور پدرت پس به تو چه   
کجا بشوری بعد ازون بدتر کجا پهن کنی 😂

بالا پشت بوم بالکن تراس پارکینگ بلاخره یه جا پیدا میشه دیگه

یا مثلاً اگه خونه مادرتون حیاط داره اونجا

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️

زن داییم قالی هاشو داد قالی شویی 2سال خریده تقریبا نو بود چون بچه کوچک داشت گفت سال تحویل تمیز باشه 

قالی هاش بردن اشتباه قالی کهنه براش اوردن خیلی کهنه 

هر چقد گشت قالی نو نبود گفتن اشتباه دادیم مشتری 

هنوز که هنوزه پیدا نشدن

ما برای اولین و آخرین بار دادیم قالیشویی بردن پاره کردن آوردن خدا شاهده لکه های سفید مونده بود رو ف ...

من دیگ به غلط کردن افتادم بجا اینکه از تمیزی فرشام  لذت ببرم اعصابم بدتر خورد شد

بالا پشت بوم بالکن تراس پارکینگ بلاخره یه جا پیدا میشه دیگه یا مثلاً اگه خونه مادرتون حیاط داره اون ...

ما گلیما رو حیاط میشوریم ( مامانم میندازه گردن من ک بشورم) 

انقد تمیز میشه دوس دارم وسط پذیرایی پهن بشن 

ولی فرشا خیس شن سنگین میشن خیلی سخته

ما گلیما رو حیاط میشوریم ( مامانم میندازه گردن من ک بشورم)  انقد تمیز میشه دوس دارم وسط پذیرای ...

و اینکه خودمون بشوریم زرد میشه من ازینشم سختمه و اینکه جای شستنشو ندارم🥲

2706