2733
2734

میخوام داستان این دوسالو بنویسم 

و میخوام واقعا قضاوتم کنید ناراحت نمیشم 

من به خودم افتخار میکنم با وجود همه ی کارام ک من چقدر دختر خوبی هستم واقعا حیف من اگه نتونم دراینده زندگی خوبی داشته باشم 

ازکسی دلخور نیستم فقط میخوام سبک بشم یا بتونم خودمو تغییر بدم 

خاهشا اگه گوش میدی بگید ک بدونم ک کسی هست به حرفم گوش میده 

میشه یه صلوات بفرستی آزمون استخدامی قبول بشم🥺🧡

گوش میدم بگو

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند

البته یکم خلاصه تر از قبلم میگم که اینقدر وختر محدودی بودم فقط خواستم دانشگاه برم استقلال داشته باشم 

توروخدا ابنقدر برای دختر سخت نگیرید ک نزارید با دوستش بره مرکز خرید ک مجبور بشه درخواستش این باشه ک دولتی قبول بشه شهرخودش مرکز استان 

موقعی ک کنکور داشتم زیاد نتونستم بخونم چون دختری بودم تداوم احساسات نداشتم یا خیلی انگیزه داشتم دوروز و یهو ۵ردز بی انگیزه دپرس 

اخرین سال نظام قدیم بودم کنکورمو دادم جوابش اومد دانشگاهای دولتی تهران یعنی زادگاه خودمو زدم 

در نهایت باورنکردنی تهران دولتی قبول شدم وای ک چفدر خوشحال به خواهرم گفتم ابجی این رشته ک میخونم خوب نیست اخه گفتش نه ولکن بخون چون بمونی خونه نمیتونی بخونی هم خودت انگیزه نداری هم خانواده زیاد اهمیت نمیدن 

اینطور شد ک من رفتم تو اون رشته نمیگم رشتم چیه الکی به فامیل گفتم علوم تربیتی (چون فامیلامون خیلی فضولن )

میشه یه صلوات بفرستی آزمون استخدامی قبول بشم🥺🧡
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
فقط خودتی اگه فقط خودتی بیام پیویت بگم شخصی

هرجور راحتی 

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
2738