2733
2734

شوهرم از ساعت ۷ صبح تا ۲ ظهر سرکارع 

خودمم صبح ها از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۱۲ بیرونم از این ور شهر تا اون شهر بعد که میام واقعا خسته ام باید نهار درست کنم آشپزخونه رو بعدش مرتب کنم آنقدر سریع میشه ساعت ۴ که باید برم سر کار تا ساعت ۸ شب بعد که میام خونه خسته کوفته شام میخورم خوابم میبره 

شوهرم خونه که میاد بعد ناهار استراحت ربع ساعت چرت میزنه خونه مرتب می‌کنه به دخترم تو درسا کمک می‌کنه دخترم کلاس میبرع شام درست می‌کنه پسرمم کوچیکه مراقبت میخواد بهونه گیر شده 

خلاصه همش تو رفت و آمدیدم دخترم امروز میگه دوستام تابستان میرن مسافرت ما چرا اصلا مسافرت نمی ریم چرا همش ما تو رفت و آمدیم😔چقدر دنیا بده کاش لازم نبود کار کنم می‌نشینم خونه بچه هام می‌بردم شهربازی پارک سینما 

والا منم صب تا ظهر سرکارم عصرام مغازه م هنوز بدنیا نیومده بچه م ....

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

فقط بچه های شما نییتن که 

خیلی از بچه ها بابا و مامان هر دو شاغل هستن 

یکیش خودم یه خاطره ی مشترک تو بچگیم با بابا و مامانم ندارم چون شاغل بودن جالب اینجاست که الانم مامانم بازم شاغله اتفاقا اینجوری بهتره من از ۹ سالگی دیگه اشپزی کردم شخصیت مستقلی هم دارم به مامان و بابام هم وابسته نیستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کاش لااقلت محل کارت نزدیک خونه تون بود 

ولی خوبه که همسرت انقدر پشتیبانی می کنه 

من داشتم تلاش می کردم یه کاری دست و پا کنم دیدم همسرم اصلا به غذا و درسپسرم نمی رسه نرفتم نشستم خونه 

از سرکار که میاد دو سه ساعت باید بخوابه چون شبا دیر می خوابیم و صبح هفت پا میشه 

شما شبا ساعت چند می خوابین؟ 

چه شغلی داری که دو شبفتی؟

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!