2737
2734
عنوان

قتل آهو خلفی😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1000 بازدید | 80 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دوتا بچه سیزده ساله چرا باید باهم برن بیروووووووووون😐

دخترا ول شدنه خانواده ها بی مسئولیت شدنه...ما ۱۳سالمون بود هنوز عروسک بازی میکردیم

الان ۱۳ساله ارایش میکنه میره خونه خالیا دوست پسر داره دنیا خراب شده خواهر

جامعه بد شد  از دست فضا مجازی و گوشی .خدای دوره ما دختر پسر ۱۳ سال تو کوچه بازی میکردن الان دو ...

همییین دیگه ...چند وقت پیش تو یه جمعی بودیم فکرشو بکن دختر ۱۲_۱۳ساله در مورد زایمان طبیعی و سزارین چیزایی میگفت که من نمیدونستم ادم توش میمونه

2738
دخترا ول شدنه خانواده ها بی مسئولیت شدنه...ما ۱۳سالمون بود هنوز عروسک بازی میکردیم الان ۱۳ساله ارای ...

چند وقت پیش دختر پسر ۱۵ سال ا مدن دفترم کپی بگیرن  اصل مدرک جا گذاشت صداش زدم برگرده بگیره خنده الکی میکرد میگفت دراگ  همون‌مخدر  زدیم😑فک کنم شبم با هم بودن دیگه ۷صبح  با قیافه خواب الود اومدن

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل
جامعه بد شد  از دست فضا مجازی و گوشی .خدای دوره ما دختر پسر ۱۳ سال تو کوچه بازی میکردن الان دو ...

بعدم.میگن نسل شجاع و عاقلی هستن 

تا اینجا که هرچی دیدیم بی عقلی و گستاخی و...

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

تو همین سایت نگاه کن چقدر این چیزها رو باکلاس نشون میدن و طبیعی .کل جامعه همین شده ...همش رل کراش کوفت زهر مار .هر روزم یه اسمی براش میذارن .آخه  دختر سیزده بوده پسر چند بوده؟ حتما شونزده ! مهد کودک دیگه ...یاد داستان شاهرخ و سمیه افتادم ...

2706