2752
2734
عنوان

قتل آهو خلفی😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1010 بازدید | 80 پست
باوا نمیتونن جلوشون رو بگیرن مدیر یا معلم هر چی بگه مادره میاد میگه به شما مربوط نیست من راضیم... یک ...

بله اینم مد شده، پدرمادرا افتخار میکنن. ولی دودش به چشم خودشونو بچشون میره.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متاسفانه اینطور شده جامعه. اصلا دین هم نباشه روانشناسی میگه پوشش باید باشه، به هزارو یک دلیل. دکتر ...

😳😳😰😰

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️
خدا به داد برسه،اینها می‌خوان بشن آینده سازهای ما و پدر مادرهای آینده. دختر من نهمه.فقط دارم تلاش م ...

خوبه باز شهرتون داره اینجور مدارس خوب رو 

حتما همین کارو کن  

حالا اونا دخترن و وضع مدرسشون اینه 

پسرا رو ببینی فقط یه فحش هایی میدن یه دعواهایی میکنن الان که اینارو میبینم میگم اگه عقل الانمو داشتم بچه دار نمی‌شدم واقعا 

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰
2731
اره متاسفانه همجنس باز زیاد شده هیچ تازه جدیدا میبینی تو هر کلاسی یه دختری خودشو مثل پسر کرده میگه م ...

آره تو محله پدر شوهرم اینا تا الان سه نفر تغییر جنسیت دادن دوتاشون پسر بودن دختر شدن یکی هم دختر بود شده پسر یکی هم که تازه سال دوم دانشگاست دیگه تیپ کاملا مردونه می زنه سه چهار ساله

خوبه باز شهرتون داره اینجور مدارس خوب رو  حتما همین کارو کن   حالا اونا دخترن و وضع مدرس ...

درسته.

برا ثبت نام کلاس هفتمش هم چون کرونا گرفتیم،دیر اقدام کردیم و مدارس خوب پر شده بودن.بماند مدیرش هم چقدر منت گذاشت سرمون تا ثبت نامش کنه.😮‍💨🥴

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️