2733
2734
عنوان

تو سن کم ازدواج کردم و همسرمو از دست دادم...بعدش رفتم سرکار...

| مشاهده متن کامل بحث + 2926 بازدید | 85 پست
۳۱ ۳ سال پیش فوت شده

چه کم سن قاضی شده بود

خدا بیامرزدش

متاسفانه بعضی شغل ها ریسک بالایی دارن

شما سنی نداری، اگه میخوای سرت گرم شه در عین حال اینده روشنی برای خودت رقم بزنی بشین درس بخون

دوست داری اینده چکاره شی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه کم سن قاضی شده بود خدا بیامرزدش متاسفانه بعضی شغل ها ریسک بالایی دارن شما سنی نداری، اگه می ...

حقوق احتمالا یا روانشناسی

kalon یعنی یه زیبایی که فراتر از زیباییه ظاهریه،زیبایی‌ای که انگار از قلب شروع میشه و تو چهره‌ی اون آدم میبینیش
نمیدونم اینو دارم از شما سوال میکنم چند وقته برام سواله الان شما چون توی شرایطشی میپرسم

نه ربطی نداره

من چند روزه دیگه سرکار نمیرم احساس افسردگی دارم

kalon یعنی یه زیبایی که فراتر از زیباییه ظاهریه،زیبایی‌ای که انگار از قلب شروع میشه و تو چهره‌ی اون آدم میبینیش
2742
نه ربطی نداره من چند روزه دیگه سرکار نمیرم احساس افسردگی دارم

عزیزم منم شوهرم فوت کرده ،درکت میکنم

حتما برو دانشگاه، واقعا تاثیر خوبی داره دوستای جدید ،دنیای جدید ،اهداف جدید و ...

💜                                                                                                                                                                                                                                           
الان دیگه کم کم حوصله داری رشته مورد علاقه برو مشاورم بگیر برا روحیه ات ک سبک شی  شرایط سختی گ ...

من ۱۶ سالگی ازدواج کردم و ۲۰ سالم بود همسرمو از دست دادم و ۳ ماه تیمارستان بستری شدم یه سالم افسردگی شدید الانم با کلی قرص و دارو زندم و سرکار رفتن احساس مفید بودن داره نمیدونم

2740
عزیزم منم شوهرم فوت کرده ،درکت میکنم حتما برو دانشگاه، واقعا تاثیر خوبی داره دوستای جدید ،دنیای جدی ...

ممنونم

من خیلی وقته نمیتونم ارتباط زیادی با اطرافیانم بگیرم مخصوصا که اگر برم دانشگاه هم سن و سالم نیستن

خب روان درمانیتو ادامه بده سرکارتم برو.. ادامه درمان برو گلم

باشه ممنونم

حقوق احتمالا یا روانشناسی

خیلی هم عالیه

البته هر دوش روحیه بالایی میخواد چون با مشکلات مردم باید سر و کله بزنی

بشین درس بخون و به خودت قول بده وکیل حاذقی میشی!

برو کلاس و کتابخونه

برنامه ریزی کن

خیلیییییی جوونی هنوز

الوالقاسم بختیار ۳۹ سالگی تازه دیپلم گرفت و در ۵۵ سالگی مدک پزشکیشو از دانشگاه نیویورک گرفت!

ایندتو از الان باید بسازی

خیلی هم عالیه البته هر دوش روحیه بالایی میخواد چون با مشکلات مردم باید سر و کله بزنی بشین درس ب ...

ممنونم

هعییی الکی زندما

امید به زندگی ندارم

ولی بازم دارم ادامه میدم بقیه هم خوشحالن فکر میکنن خوبم

خیلی ناراحت شدم    

عزیزم چندباره شما را توی تاپیکها میبینم... میشه بپرسم‌چرا این اسمو برای کاربریتون انتخاب کردین؟؟؟ چون اسم کاربری منم همینه

من هر چیز قدیمیو دوست دارم. این کاربریمو هم دوست دارم،چون قدیمیه،پس باهام بحث نکنید که بترکه.. با تشکر  
2706