2733
2734
عنوان

تو سن کم ازدواج کردم و همسرمو از دست دادم...بعدش رفتم سرکار...

| مشاهده متن کامل بحث + 2930 بازدید | 85 پست
باشه ممنونم

قربونت 

ب این فکر کن چندسال با اون ک خوب بوده زندگی کردی

سنت کمه بچه نداری همه پوئن مثبته خداذوسکر دستتم تو جیبته

خیلی از من جلوتری

منی ک عمرم گذاشتم پای شوهرم و اصلا طم عشق و امنیت نچشیدم

پسرم ۴سالشه نمبدونم چیکار کنم

بخاطر زندگی مشترک ارشدمو نگرفتم 

سرکارم نرفتم الان شده ۳۳سالم

میخوامم جدا شم باید ببینم کار بتپ میدن بچه رو کجا بزارم و دردسرهای زیاد

اگر مرده بود حقوقش داشتم مجبور نمیشدم بچه ام اواره مهدودک اینور اونور  شه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بپرس گلم

ببین عزیزم من دوتا بچه کوچیک دارم شوهرم از ازدواج قبلش دوتا بچه داره ک ب سن قانونی نرسیدن ۱۴ سال سابقه بیمه داره مادرشم زنداس الان مثلا شوهرم بمیره حقوقش ب کی میرسع 

یه خسته یه دل💔شکسته از همه .
2731
عزیزم چندباره شما را توی تاپیکها میبینم... میشه بپرسم‌چرا این اسمو برای کاربریتون انتخاب کردین؟؟؟ چو ...

سلام عزیزم نمیدونم والا من افسردگی دارم اون تایم ک این کاربری رو زدم حال روحی خوبی نداشتم احتمالا

قربونت  ب این فکر کن چندسال با اون ک خوب بوده زندگی کردی سنت کمه بچه نداری همه پوئن مثبته خدا ...

هعی من خوب نیستم

از بیرون شاید خوب به نظر بیاد

ولی من دلخوشی ندارم،از یه دیوونه روانی چه انتظاری میشه داشت...

درک نمیکنم که دوس داری پدر بچت بمیره

kalon یعنی یه زیبایی که فراتر از زیباییه ظاهریه،زیبایی‌ای که انگار از قلب شروع میشه و تو چهره‌ی اون آدم میبینیش

اگر دیپلم داری که برو کتابای کنکور رو بگیر بشین درس بخون و کنکور بده 

اگر شرایطش رو داری هم برو ی کلاسهایی از دبیرستان رو شرکت کن که هم توو جو باشی هم به یادگیری کمک کنه

من ی هم اتاقی داشتم توو خوابگاه، بعد دیپلم ازدواج کرده بود بعد از اینکه بچه دومش رفت کلاس اول کنکور داد و وقتی با من هم اتاق شد دانشجوی دکتری بود 

تلاشش واقعا عالی بود، تازه شوهرش هم خیلی روی بچه هاش حساس بود 

بنده خدا دوستم میومد ی شب خوابگاه میموند که کلاساش رو بره، بعد برمی‌گشت خونه که زندگیش رو جمع و جور کنه شوهرش ی وخ گنداخلاق بازی در نیاره

با دو تا بچه پسر از لیسانس تا دکتری رو خوند 

واقعا برام محترم و قابل ستایشه

ببین عزیزم من دوتا بچه کوچیک دارم شوهرم از ازدواج قبلش دوتا بچه داره ک ب سن قانونی نرسیدن ۱۴ سال ساب ...

خدایی نکرده ایشون فوت کنه حقوق ب همسر میرسه و نصفش به بچه های زیر ۱۸سال ولی اگر دختر باشن و ازدواج نکنن یا درامد نداشته باشند بازم نصفش به بچه ها میرسه 

در کل نصفش صد در صد برا همسره...

سلام عزیزم نمیدونم والا من افسردگی دارم اون تایم ک این کاربری رو زدم حال روحی خوبی نداشتم احتمالا

آهان... فکر کردم از اسم کاربری من خوشت اومده   عزیزم انشاالله مشکلاتت رفع و رجوع بشن

من هر چیز قدیمیو دوست دارم. این کاربریمو هم دوست دارم،چون قدیمیه،پس باهام بحث نکنید که بترکه.. با تشکر  
خدایی نکرده ایشون فوت کنه حقوق ب همسر میرسه و نصفش به بچه های زیر ۱۸سال ولی اگر دختر باشن و ازدواج ن ...

خب اون بچه ها نیستن و حضانت با مادرشونه دو تا دخترن باید پیداشون کنم مثلا 

هعی من خوب نیستم از بیرون شاید خوب به نظر بیاد ولی من دلخوشی ندارم،از یه دیوونه روانی چه انتظاری م ...

اگر دوسم داست اذبت نمیکرد 

دوسش داشتم خیلی همه زندگی براش گذاشتم احمق بیشعور بچشمش نمیاد 

عین زنها قهر میکنه خونه نمیاد بعد پسرم شروع میکنه بهانه بابا گرفتن و گریه زاری برا همین اذیتم...

ولی بازم تلاشمو میکنم توکل بخدا ببینم بهتربن راه حل چیه

توام خودت دوس داسته باش همسر خدا بیامرزتم قطعا با رشد تو خوشحال میشه روح شاد میشه ب این فکر کن چقدر عذاب میکشه عذاب تو رو میبینه

براش خیرات بده فقط خیرات ک براش میرسه

خب اون بچه ها نیستن و حضانت با مادرشونه دو تا دخترن باید پیداشون کنم مثلا 

اگر اون موقع ازدواج نکرده باشن

تو روند انحصار ورثه براشون نامه اینا میره و روند خودش داره

نگران نباش نصف حقوق برا شماست دیگه 

راستی ی چیز مبگم ناراحت نشی ولی حق اون دوتا بچه گردن شوهرت یه وقت کوتاهی نکنه که گیره پیش خدا

اگر اون موقع ازدواج نکرده باشن تو روند انحصار ورثه براشون نامه اینا میره و روند خودش داره نگران نب ...

شوهرم انقد نفهمه ک حق منو بچه های خودمونو نمیده ب امان خدا ول کرده رفته بیاد حق اون بچه هاشو ک حضانت داده ب مادرشون و از نوزادی ندیدشون بده