2737
2734
عنوان

جواب به جاری سریش و کَنه

306 بازدید | 34 پست

سلام دوستان من یه جاری دارم خیلی گیره واقعا خسته ام کرده،روی یه موضوع قفل میکنه بعد هی تکرارش میکنه یه نمونه اش اینه حدود ۷ ماهی هست حدود ۱۸ کیلو وزن کم کرده،بعد هروقت منو میبینه با تاکید فراوان میگه اصلا لاغر نشی تو چاقی خیلی بهت میاد همه فکر میکنن گونه گذاشتی،صورتت کشیده است اگه لاغر بشی بد میشی و از این حرفا خداشاهد در طی این چندماه که لاغر کرده حدود ۱۰۰ بار گفته،توی یه ساختمون هستیم حتی گذری رد شده گفته خیلی تپلی بهت میاد من ۷۰ کیلوام اون الان شده ۵۲،یا برای تایید حرفش به دروغ میگه دوستم یا فلان اشنا دیده ات گفته چقدر خوشگل شده تپل شده،تا اینکه امروز خونه مادرشوهرم یه دورهمی زنونه مهمان داشتیم مهمونا داشتن ازش تعریف میکردن افرین عجب اراده ایی و چقدر خوب لاغر شدی،دوباره منو تنها گیر اورد و حرفاشو تکرار کرد، و تمام این چندماه که تکرار میکرد هیچی نمیگفتم میذاشتم پای رفتارش که عادت داره حرفارو تکرار کنه،از بس دیگه کلافه شدم از این حرفاش گفتم عزیزم من همینطوری که هستم خودمو دوست دارم قصد لاغر شدنم ندارم،بعد از دهنش در رفت گفت اخه نه که همه به من میگن خوب شدی گفتم یه وقت فکر نکنی لاغری خوبه بری لاغر بشی.

و خدایی که در این نزدیکیست😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واقعا کلافه ام از دستش،سری بعد که این حرفا رو زد چی بگم،البته یه اخلاقی هم دارم دلم نمیاد بزنم تو ذوق کسی،یه مدت مثلا گیر میده رنگ موم یا پوست صورتم و شروع میکنه به نطر دادن که این رنگ مو بهت میداد تو تیره بهت میاد روشن نکن یا پوستت خوب شده چی میزنی بعد ماهها اینو تکرار میکنه تا رنگ موی جدید کلا داستان دارم برای هر تغییر حتی کوچیکی

2738

بگید بزرگ شدن خوب نیست کاش اگر بزرگ می‌شدیم عقلمون مثل تو تو عالم بچگیش میموند :) 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
یا خدااااا چ تلاشی میکنه این بازیکن😐 خب نهایتا تو خوشکل تر میشی انقدری که میترسه موضوع ترسناکی نی ...

انقدر اون به فکر چاقو لاغری منه خودم یادم میره وزنم چقدره😅😅😁

خوبه هی خوبیاتو میگه که

حالاهر نیتی داره

من دوست دارم یکی اینقدر منو ببینه

یعنی. مهمی 

فقط 32 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به ذره گر نظر لطف بو تراب کند/به آسمان رفته و کار آفتاب کند 
بگید بزرگ شدن خوب نیست کاش اگر بزرگ می‌شدیم عقلمون مثل تو تو عالم بچگیش میموند :) 

دغدغه های عقل بچگی خیلی شیرین :) 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
خوبه هی خوبیاتو میگه که حالاهر نیتی داره من دوست دارم یکی اینقدر منو ببینه یعنی. مهمی 

آخه عزیزم کی با چاقی خوب میشه اون داره اینارو میگه من لاغر نشم😅

آخه عزیزم کی با چاقی خوب میشه اون داره اینارو میگه من لاغر نشم😅

خدایی من.. 

من با چاقی خوب میشم

حالم بده از لاغریم

فقط 32 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به ذره گر نظر لطف بو تراب کند/به آسمان رفته و کار آفتاب کند 
2706