2733
2734
عنوان

جواب به جاری سریش و کَنه

| مشاهده متن کامل بحث + 307 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایی من..  من با چاقی خوب میشم حالم بده از لاغریم

اخه عزیزم من الان ۷۰ کیلوام،اصلا هم لاغری زیاد رو دوست ندارم به نظرم حدود ۶۰ یا ۶۲ باشم متناسبم،بعد اصلا راجع با وزنم باهاش صحبت نمیکنم،کلا وحشت کرده نکنه من لاغر بشم چون این رو امتیازی برای خودش میدونه.

و خدایی که در این نزدیکیست😊
2731

من مادرشوهرم چندسال اینجوری میکرد. چون هیکل من نسبت ب خودش و‌اون یکی عروسش ک‌چاقه بهتربود اینم ی حرفایی میزد من تعجب میکردم . هیکل خودشو بامن مقایسه میکرد یا اون جاریم ک‌ قشنگ ۱۶ ۱۷ کیلو اضافه وزن داره رو هی میگف خوشم میاد ازهیکلش بعدش میگف همه بهم گفتن لاغری و تعریف کردنو!!!!!!دیگه یبار ک باز حرفای ضدونقیض میزد گفتم مامان بلاخره تکلیف مارو مشخص کن چاق دوس داری یا لاغر یهو خجالت کشید منظور حرفمو فهمید خندید چیزی نگف. 

parasoo1989@
من مادرشوهرم چندسال اینجوری میکرد. چون هیکل من نسبت ب خودش و‌اون یکی عروسش ک‌چاقع بهتربود اینم ی حرف ...

واقعا نمیدونم سری بعد چی بهش بگم دیگه کلا برای هیچی نظر نده،برای سرتا پام نطر میده

حالا خوبه ک تعریفت میده بعضی ها پررو پرو میکنه چ چاقی چ زشتی

اخه تعریف میکنه که لاغر نشم عزیزم😁تمام تعریفهای زیبایی رو در چاقی من خلاصه کرده،که هوس لاغری نکنم😅

اخه عزیزم من الان ۷۰ کیلوام،اصلا هم لاغری زیاد رو دوست ندارم به نظرم حدود ۶۰ یا ۶۲ باشم متناسبم،بعد ...

بذار خوش باشه

مهمی براش 

ولش کن بابا حوصله داری

میخوای لاغر کنی نگو بهش چیزی 

بهش نگو  بزار یهو نتیجه شو ببینه دق مرگ بشه

اصلا به فکر لاغری و ورزش نبودم از بس گفت و تکرار کرد بیشتر به خودم توجه کردم دیدم راستی چقدر چاق شدم🤭☺️