2733
2739
عنوان

بنظرتون حق با من بود یا آرایشگرم

157 بازدید | 7 پست

رفتم آرایشگاه لیفت مژه  گفت ۲۵۰ خلاصه گفت رو تخت دراز بکش که دیدم ی دختر کم سن سال اومد برام انجام بده گفتم ب آرایشگر مگه خودتون انجام نمیدین گفتن نه ایشونم کارش خوبه  خلاصه تو چسب زد ب مژه هام رفت تو چشام چنان چشام میسوخت که گفتم همه چسب ها رفت تو چشمم گفت عادیه ولی عادی نبود چون بار اولم نبود این کار می‌کردم دید نمیتونم طلاقت بیارم گفت پنکه کوچیک بگیر دستت سوزش بگیره ولی بی فایده بود خارشم بهش اضافه شد  بزور نیم ساعتو تحمل کردم وقتی کارش تموم شد دیدم خیلی بد کار کرده مژه هام لنگه ب لنگه شده بود تازه رنگ مژه هم نزده بود گفتم میشورم نمیخوام چون باید ۲۴ساعت آبم نباید زد میترسم چشام طوریش بشه رفتم شستم آرایشگر و دختره ناراحت شدن منم گفتم پول مواد کارت میکشم قبول نکرد گفت نمیخواد منم اعصابم خورد بود دیگه بدون خداحافظی زدم بیرون 

حق با تو بود

اللهم صلی علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🤲الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️

حق باشماست

سپاس یزدان دختری ایرانی ام/از نژاد و تیره ساسانی ام/به کوروش به آرش به جمشید قسم/به نقش و نگار تخت جمشید قسم/یگانه پرستم اهوراییم/ز بد گونه های جهان عاری ام/به کردار و پندار نیکو منم/شاه ایران دختر کوروش منم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740