2752
2734

بچه مو هر روز باید همونجا ببرم بیارم

مشکل مالی هم دارم

اولین تجربه کارمه

بیمه رد میکنه،رزومه میشه برام؟ فوق دیپلم دارم اصن بعد اینجا جایی کار میدن؟

نه

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
2731

نه 

یه دختر که عاشق مایکل آنجلوعه ،بعضی وقتا لجباز و شیطون میشه و وقتی یه فیلمو میبینه تا مدت ها کنار شخصیت موردعلاقش تو خیالش بازی میکنه . تایپ ENTP.      و به جمله کارما بالاخره میزنه کمرت به شدت پایبنده )  �🧡🧡                                                                     کاربر عزیز تا دلت میخواد ریپ بزن اگه لایک کردم یا ری اکشن نشون دادم که هیچ اگه هیچ ری اکشنی نگرفتی بدون برام مهم نبوده مرسییی😘                                                                                

بهتر از هیچیه که.

بشینی خونه صفر تومن درامد  یا بری پیش دبستانی کار کنی یک و نیم؟ 

در من، مریم امیرجلالی پریود شده.‌...................مرز در عقل و جنون باریک است، کفر و ایمان چه به هم نزدیک است، عشق هم در دل ما سردرگم، مثل ویرانی و بهت مردم..

اول میخواستم بگم نه ولی میگی بیمه رد میکنه و بچتو هرروز با خودت میبری خب برو هرچند حقوقش کمه 

بعدا هم میشعه سابقه کار راحت تر تو مهدهای دیگه میتونی کار کنی

سومین کاربریمه ممنون نی نی یار 😑🙌لطفا برای پسرم یه صلوات با دل پاکت بفرست❤️

کار که برای کاردان خیلی هست 

اما چون شما متاهل هستید این پول کفاف نمیکنه...

اصلا این پول ، برای رفت و آمدن شما کافی نیست ..

در بوتیکی ، نمیدانم رستورانی جای برید کار کنید ...

ویکتور هوگو در یکی از کتاب های خود می‌گوید :(مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان انداختند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم!!این دیگر چه دنیایی است ؟) ((((درضمن این کاربری دست دو نفره لطفا اگه چیز بدی گفتن مراعات حال منو کنید و بخاطر من ببخشید )))ممنون
بهتر از هیچیه که. بشینی خونه صفر تومن درامد  یا بری پیش دبستانی کار کنی یک و نیم؟

اون زمانی که میزاره اعصابی که میزاره مسئولیتی که داره اصلا نمیصرفه .تمام سودش تو جیب اون اصلیه میره .اگه زنها حاضر نشن اینقدر ارزون کار کنن اینهمه از زنا سوء استفاده نمیکردن