2733
2739

بچه مو هر روز باید همونجا ببرم بیارم

مشکل مالی هم دارم

اولین تجربه کارمه

بیمه رد میکنه،رزومه میشه برام؟ فوق دیپلم دارم اصن بعد اینجا جایی کار میدن؟

نه

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

بهتر از هیچیه که.

بشینی خونه صفر تومن درامد  یا بری پیش دبستانی کار کنی یک و نیم؟ 

در من، مریم امیرجلالی پریود شده.‌..هر زمان از کامنتم خوشت نیومد، راحت ریپلای کن.من پایه‌ی بحث و جدلم😁✋🤝اگر کامنت گهربارم رو توی صفحه اول پربازدیدها دیدی، هی زرت و زرت لایک نکن با تشکر🖖🤞

اول میخواستم بگم نه ولی میگی بیمه رد میکنه و بچتو هرروز با خودت میبری خب برو هرچند حقوقش کمه 

بعدا هم میشعه سابقه کار راحت تر تو مهدهای دیگه میتونی کار کنی

سومین کاربریمه ممنون نی نی یار 😑🙌لطفا برای پسرم یه صلوات با دل پاکت بفرست❤️

کار که برای کاردان خیلی هست 

اما چون شما متاهل هستید این پول کفاف نمیکنه...

اصلا این پول ، برای رفت و آمدن شما کافی نیست ..

در بوتیکی ، نمیدانم رستورانی جای برید کار کنید ...

تا حد توان سعی میکنم در خدمتتون باشم و کمک کنم البته  تا حد توان
بهتر از هیچیه که. بشینی خونه صفر تومن درامد  یا بری پیش دبستانی کار کنی یک و نیم؟

اون زمانی که میزاره اعصابی که میزاره مسئولیتی که داره اصلا نمیصرفه .تمام سودش تو جیب اون اصلیه میره .اگه زنها حاضر نشن اینقدر ارزون کار کنن اینهمه از زنا سوء استفاده نمیکردن

2706