2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

از هر نوع حشره ای میترسم + عنکبوت 

از فسنجون بدم میاد

همون استرس

سلام 🖖 تویی که داری امضای آذرُ میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم صرفا نظر شخصیمه پس اگه باهام مخالفی راحت باش من دوستدارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 اگه بهتون درخواست دادم بدونید میخواستم پروفایلتون رو باز کنم دستم خورده(اینو گفتم چون معمولا زیاد اتفاق میوفته😂)

از.   ازدواج

جیگر

خیلی خیلی تعصبی و غیرتی 😄😄

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
2740

از چی میترسم؟هیچی

از چی بدم میاد؟یادم نیس

خصوصیات اخلاقی بدم؟دنبال نقطه ضعف میگردی؟

😂😂کامل تر از این میخواستی در خدمتم🥹🧸

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
تاریکی  از سو تفاهم  توی همه چیز زیاده روی میکنم

یکم تشابه اسمی داریم👀

سلام 🖖 تویی که داری امضای آذرُ میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم صرفا نظر شخصیمه پس اگه باهام مخالفی راحت باش من دوستدارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 اگه بهتون درخواست دادم بدونید میخواستم پروفایلتون رو باز کنم دستم خورده(اینو گفتم چون معمولا زیاد اتفاق میوفته😂)

از فضای بسته و اقیانوس  میترسم 

از ماکارونی بدم میاد

خصوصیات بد اخلاقی اینه ک کینه ای ام شدیداااا...فورا با یه حرکت از چشمم‌میفتن آدما....استرسی ام به طرز وحشتناکی .....

STAR💫🌊💜🪐

من از هیچ کس و هیچ چیز مثل رفیق ناباب نمیترسم

من مسلمانم و شیعه و به همه ادیان احترام میگذارمشهید برای من یعنی امام حسین که در برابر ظلم قیام کردشهید یعنی حر که نگفت مامورم و معذور جانب حق رو گرفت و جاودانه شد====================اونایی که همه چی براشون گل و بلبله شاعر میگه*تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید نامت نهند ادمی*
2706