2733
2739
عنوان

بیاین اعتراف کنیم بخندیم🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 821 بازدید | 60 پست

-از ارتفاع میترسم،ب فضاهای تنگ و حشرات فوبیا دارم

-از فسنجون و کله‌پاچه بدم میاد

-زود عصبانی میشم

آدمایی‌که‌به‌اندازه‌ی‌شمع‌روشنایی‌ندارنوماه‌زندگیتون‌نکنید🌛✨️!     -باافتخارآرمی‌هستم:)💜  اگه‌با‌نظر‌من‌مخالفی‌ریپ‌نزن‌اگرم‌ریپ‌بزنی‌بدون‌که‌حرفت‌پشیزی‌برام‌ارزش‌نداره!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از حیوونای درنده میترسم

از  هیچ غذایی بدم‌نمیاد

و بخاطر مهربونی و دلسوری توقع دارم دیگران هم مقابل مهربونی من ،مهربون باشن وقتی عکسش اتفاق میوفته خیلی ناراحت میشم

2731
از تاریکی و جن  خورشت بادمجون  استرسی

واقعا از خورشت بادمجون بدت میاد😭؟

آدمایی‌که‌به‌اندازه‌ی‌شمع‌روشنایی‌ندارنوماه‌زندگیتون‌نکنید🌛✨️!     -باافتخارآرمی‌هستم:)💜  اگه‌با‌نظر‌من‌مخالفی‌ریپ‌نزن‌اگرم‌ریپ‌بزنی‌بدون‌که‌حرفت‌پشیزی‌برام‌ارزش‌نداره!

از هیچی نمیترسم‌ واقعا

از کوکو سیب زمینی بدم میاد

از دست شوهرم زود عصبانی میشم خیلی خودمو کنترل میکنم با بقیه هم‌ اکثر وقتا رو‌ رودر وایسی دارم

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
عزیزممممم❤️

فکر کنم منم همزادمو پیدا کردم😂

چطوری همزاد 💛

سلام 🖖 تویی که داری امضای آذرُ میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم صرفا نظر شخصیمه پس اگه باهام مخالفی راحت باش من دوستدارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 اگه بهتون درخواست دادم بدونید میخواستم پروفایلتون رو باز کنم دستم خورده(اینو گفتم چون معمولا زیاد اتفاق میوفته😂)
2740
از فضای بسته و اقیانوس  میترسم  از ماکارونی بدم میاد خصوصیات بد اخلاقی اینه ک کینه ای ام ...

قبلا ماکارونی نمی‌خوردم ولی الان با سالاد چهار فصل تند قاطی میکنم میخورم

من مسلمانم و شیعه و به همه ادیان احترام میگذارمشهید برای من یعنی امام حسین که در برابر ظلم قیام کردشهید یعنی حر که نگفت مامورم و معذور جانب حق رو گرفت و جاودانه شد====================اونایی که همه چی براشون گل و بلبله شاعر میگه*تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید نامت نهند ادمی*
از هر نوع حشره ای میترسم + عنکبوت  از فسنجون بدم میاد همون استرس

تو چقد منی

از کسایی که تو روت رفیقتن پشت سرت دشمنت

اسفناج ، برنج و کشمش ، کوکو سبزی و سیب زمینی و کدو

منم مضطرب و زود رنجم

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️
تو چقد منی

خودت منی 😌

سلام 🖖 تویی که داری امضای آذرُ میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم صرفا نظر شخصیمه پس اگه باهام مخالفی راحت باش من دوستدارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 اگه بهتون درخواست دادم بدونید میخواستم پروفایلتون رو باز کنم دستم خورده(اینو گفتم چون معمولا زیاد اتفاق میوفته😂)
2706