2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه اصلا بحث اینا نیست

خو خیالم راحت شد عزیزم هر مسئله ای رو بغیر از این مسئله که خط قرمزمه یجورایی میشه حل کرد باصبرو سیاست رفتن پبش مشاوره بنظرم هیچ وقت اینکارو نکنید منظورم خونه پدره تا زمانی که دو طرف واقعا قصد جدایی داشته باشن و به ته خط رسیده باشن باید اونجا رو انتخاب کنی وگرنه بجز دخالت و سوتفاهم و از دست دادن اعتماد چیزی نصیب نمیشه از خدا میخام مشکلاتت حل بشه و آرامش به زندگیت برگرده و بری سر خونه زندگی خودت عزیزم 

2738
خو خیالم راحت شد عزیزم هر مسئله ای رو بغیر از این مسئله که خط قرمزمه یجورایی میشه حل کرد باصبرو سیاس ...

ممنونم دورت بگردم، ولی من نیومدم اونا منو بیرون کردن چون مدتی بود با همسرم خیلی بحث الکی میکردیم لجبازی و....

خلاصه ک بیرونم کردن و دوهفتس همین جام خونه پدرم...دعام کن بیان دنبالم و خدا کمکم کنه ممنونم دورت بگردم

ممنونم دورت بگردم، ولی من نیومدم اونا منو بیرون کردن چون مدتی بود با همسرم خیلی بحث الکی میکردیم لجب ...

عزیزم کی بیرونت کرده شوهر یا خانواده اش اگه خانواده اش بودن تا دنبالت نیومدن و بابت رفتار زشتشون عذر خواهی نکنن به هیچ عنوان برنگرد چون اگه همینجوری بری مطمئن باش باز به خودشون جرئت میدن این کارو انجام بدن اگه برگشتی شوهرتو آدم کن حتما ببرش پیش مشاور ما با خانواده شوهر تو یه ساختمونیم اوایل شوهرم دعواها و بحثا رو میرف میگف ولی به هیج عنوان به خودشون اجازه ندادن بیرونم کنن شوهرم میگف برو بیرون و فلان نمیخام ببینمت ولی نرفتم گفتم اگه این دفعه دعوا ها رو بگی مستقیم دادگاه میبینمت البته مت مشکلات زیاد داریم فقط نه به همین دلیل اگه بحث میشه شوهرت مدیریت کنه که کسی نفهمه و بین خودتون حل شه

عزیزم کی بیرونت کرده شوهر یا خانواده اش اگه خانواده اش بودن تا دنبالت نیومدن و بابت رفتار زشتشون عذر ...

هم شوهرم هم پدر شوهرم ب بابام زنگ زد بیرونم کرد 

منم خیلی مشکلات داشتم اول زندگیم ک خداروشکر کمتر شد اما واقعا با شوهرم همیشه سر چیزای الکی بحث داشتیم و اونم ب خونوادش همیشه بروز میداد واس همینم خونوادش روز ب روز از من دلگیر تر میشدن و ی جوری شوهرم مدیریت ندارع ... خلاصه ک دوهفتس ک خونه بابامم

سلام عزیزم. تو لیست دوستام داشتم می‌گشتم که اسم شما رو دیدم گقتم بیام حالتو بپرسم ببینم چی شد.. 

خیلی ناراحت شدم برات، منم وضعیتم بهتر از شما نیست، نمیدونی سر منم‌ چی اومد 😔 فهمیدم بهم خیانت کرده.. 

امیدوارم خدا به قلبت ارامش بده و بتونی کار درستو بکنی

حَسبی الله💫🍃
سلام عزیزم. تو لیست دوستام داشتم می‌گشتم که اسم شما رو دیدم گقتم بیام حالتو بپرسم ببینم چی شد..  ...

سلام عزیز دلم خوبی؟ الهی دورت بگردم چقدر بد🥲🥲🥲 خدا بهت صبر بدع خواهر، میخای چیکار کنی حالا ؟ دورت بگردم غصه نخور🥲🥲🥲🥲 غصه تو هیچ تاثیری توی موضوع نداره😞😞😞

سلام عزیز دلم خوبی؟ الهی دورت بگردم چقدر بد🥲🥲🥲 خدا بهت صبر بدع خواهر، میخای چیکار کنی حالا ؟ دورت ...

قربونت برم 😔 والا نمیدونم چیکار کنم، احساس خریت میکنم که باهاش موندم هنوز ، از طرفی میترسم بعدا پشیمون شم که چرا یه فرصت بهش ندادم، نمیدونم واقعا زندگی بعد از طلاق چجوریه ، ولی الان بعد از خیانت که دلم خونه

حَسبی الله💫🍃
2706