2752
2734
شرایط طلاقت چجوریه؟ خونوادت حمایتت میکنن؟

آره خانوادم حمایتم میکنن اگر بخوام جدا شم. وضع مالیشون خیلی خوب نیست ولی در حدی هست که بتونم پیششون زندگی کنم تا یه کاری دست و پا کنم برای خودم. ولی دلم نمیاد زندگیمو بذارم برم😔 موندم تو دوراهی

حَسبی الله💫🍃
آره خانوادم حمایتم میکنن اگر بخوام جدا شم. وضع مالیشون خیلی خوب نیست ولی در حدی هست که بتونم پیششون ...

الهی عزیزم‌....ولی باید قبول کنی ک موندن ب هر صورتی فایدع نداره اجی....ببین یکم بیشتر فکر کن از خدا بخواه ک ی راهی ییاره جلو پات عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی عزیزم‌....ولی باید قبول کنی ک موندن ب هر صورتی فایدع نداره اجی....ببین یکم بیشتر فکر کن از خدا ...

آره دقیقا همینو از خدا میخوام فقط که کمکم کنه و بهترین راهو بذاره جلو پام. 

نمیدونم والا ، میگم اگر الان طلاق بگیرم شاید بعداً پشیمون شم که چرا یع فرصت دیگه بهش ندادم. خیانتش به رابطه جنسی نکشیده بود و قبل از اینکه من متوجه بشم دقیقا یکی دو روز قبل تموم کرده بودن ، فقط همین دلیله که یه کم میترسم جدا شم بعدا پشیمون شم.  

اصلا نمیدونم زندگی بعد از طلاق چجوریه😔 از طرفی الانم دلم خونه

حَسبی الله💫🍃
آره دقیقا همینو از خدا میخوام فقط که کمکم کنه و بهترین راهو بذاره جلو پام.  نمیدونم والا ، میگ ...

شوهرت اخلاقش چجوریع ؟ ایا دوست داره ؟ ایا بهت اهمیت میدع؟ ایا توبه کرده ک دیگ نکنه؟؟؟؟ پشیمون هست اصلا؟؟؟؟

بعدشم بشین سجاده رو پهن کن ی دل سیر گریه کن با خدا حرف بزن بعدش بگو خدایا دل من شکسته ،وقتی ادم دلش میشکنه و سمت خدا میره خدا خیلییی بهش توجه میکنه عزیزم.....بعدش ک قشنگ باهاش درد دل کردی بهش بگو ی  راهی جلوی پات بزاره و قران رو ب نیت از ته دلت باز کن و یگو خدایا باهام حرف بزن بعدش مطمعن باش ک ی چیزی در ارتباط با حل این مشکلت میبینی وقتی قرآن رو میخونی ...و بعدش از خدا بخواه ک اگ واقعا صلاحه توی این زندگی بمونی  خب مهرو محبت شوهرت رو در دلت قرار بدع اگرم صلاح نیست بگو خدایا دلمو نسبت بهش سرد کن...هیچکی جز خدا نمیتونه کمکت کنه عزیز دلم....هیچکس....سر نمازت منم دعا کن منم دعات میکنم.....بنده ها همشون محتاجن فقط و فقط همون بالاییه ک میتونه کمکت کنه ،اون روانشناس ترین و درمانگر ترین و مهربان ترین و مددکار ترین هستش....بهش ایمان داشتع باش از خدا کمک بخواه دوست من همین....

2731
شوهرت اخلاقش چجوریع ؟ ایا دوست داره ؟ ایا بهت اهمیت میدع؟ ایا توبه کرده ک دیگ نکنه؟؟؟؟ پشیمون هست اص ...

عزیزم چقد خوب گفتی، آره واقعا راه حلا فقط دست خداست، از خدا خواستم راه ها رو نشون بده بهم.ولی اینطوری که میگی نه. خیلی خوب بود حتما انجامش میدم ببینم چی میشه...

آره شوهرم خیلی پشیمونه میگفت از خودم بدم میاد و نمی‌دونم چرا اینکارو کردم ، خیلی گریه زاری کرد روزای اول. دیگه نمیدونم واقعا ته دلش چیه اعتمادمو از دست دادم به همه 

الان دیگه یک ماه گذشته گریه نمیکنه ولی ، گریه شو میدیدم آروم میشدم واقعا

حَسبی الله💫🍃
عزیزم چقد خوب گفتی، آره واقعا راه حلا فقط دست خداست، از خدا خواستم راه ها رو نشون بده بهم.ولی اینطور ...

عزیزم قبل هر تصمیمی برو سمت خدا و این کارایی ک گفتم رو انجام بدع، خدا خلق کننده ماست و هیچوقت مارو ب حال خودمون رها نکرده اون هست میشنو و میبینع.....عزت دست خداست....

عزیزم قبل هر تصمیمی برو سمت خدا و این کارایی ک گفتم رو انجام بدع، خدا خلق کننده ماست و هیچوقت مارو ب ...

آره صد در صد همینطوره. همین کار ها رو انجام میدم حتما. 

برام خیلی دعا کن لطفا🥺 ، منم برات دعا میکنم که زندگیت به بهترین شکل ممکن پیش بره عزیزم هرچی خیره پیش بیاد

حَسبی الله💫🍃
آره صد در صد همینطوره. همین کار ها رو انجام میدم حتما.  برام خیلی دعا کن لطفا🥺 ، منم برات دعا ...

سلام عزیز دلم خوبی؟؟؟؟

چیشد چیکار کردی..؟؟

کارایی ک گفتم کردی؟؟

سلام عزیز دلم خوبی؟؟؟؟ چیشد چیکار کردی..؟؟ کارایی ک گفتم کردی؟؟

سلام عزیزم. نه راستش از شدت استرس و حرص و جوش زیاد یه ماهه دائم پریودم. نماز و اینا نخوندم اصلا، یه جوریم حوصله هیچ کاری رو ندارم. نمیدونم چیکار کنم😔

حَسبی الله💫🍃
سلام عزیزم. نه راستش از شدت استرس و حرص و جوش زیاد یه ماهه دائم پریودم. نماز و اینا نخوندم اصلا، یه ...

عزیزم بهت میگم ک سجاده پهن کن و با خدا حرف بزن اشکال نداره پریودی فقط با خدا حرف بزن لطفا..... کم ب خودت فشار بیار😔

عزیزم بهت میگم ک سجاده پهن کن و با خدا حرف بزن اشکال نداره پریودی فقط با خدا حرف بزن لطفا..... کم ب ...

باشه حتما انجام میدم🥺. این مدت خیلی باهاش حرف زدم ولی اونطوری پای سجاده و قرآن نه. 

بخدا دارم میمیرم، خیلی ناراحتم از این وضعیتم، انقد روحیه م خرابه که حال جسمیم هم افتضاح شده. شوهرم قول داده بود بیاد مشاور ولی نیومده هنوز ، موندم چه غلطی بکنم

حَسبی الله💫🍃
باشه حتما انجام میدم🥺. این مدت خیلی باهاش حرف زدم ولی اونطوری پای سجاده و قرآن نه.  بخدا دارم ...

فقط میتونم بهت بگم عشق و‌زندگیتو پای کسی ک حاضر ب تغییر نیست و ارزشی برات قائل نیست هدر نده😔

فقط میتونم بهت بگم عشق و‌زندگیتو پای کسی ک حاضر ب تغییر نیست و ارزشی برات قائل نیست هدر نده😔

اخه شرایط و کارهای همسرم رو برای هر مشاوری که توضیح میدم میگن مشخصه پشیمونه و دلایل کافی برای طلاقو نداری. بهم میگفتن حق داره سختشه بشینه جلوی مشاور اعتراف کنه به کاراش و اینا. 

الانم شوهرم بجز اینکه مشاور نمیاد کارای دیگه ش خوبه واقعا گیج شدم

حَسبی الله💫🍃
اخه شرایط و کارهای همسرم رو برای هر مشاوری که توضیح میدم میگن مشخصه پشیمونه و دلایل کافی برای طلاقو ...

پیش خودت پشیمون نیست؟نمیدونم چی بگم واقعا ولی خب باور کن خیانت خیلی بده خیلی 🤦🏻‍♀️

پیش خودت پشیمون نیست؟نمیدونم چی بگم واقعا ولی خب باور کن خیانت خیلی بده خیلی 🤦🏻‍♀️

چرا ، پیش خودم که پشیمونه ، به پام افتاده بود، گریه میکردیه عالمه کتکش زدم فقط عذرخواهی میکرد. میگفت میخوام خودکشی کنم و هروز دعا میکنم خدا مرگمو برسونه و ازین حرفا. 

آره میدونم خیلی بده😔 خودم توشم دیگه ، ولی لعنتی طلاقم به این آسونی نیست ، خیلی اژ طلاق میترسم خیلی . میترسم بعدا پشیمون شم ، تا اخر عمرم مجرد بمونم ، بدون بچه بمونم ، هزار تا ترس دیگه

علاوه بر اینکه از لحاظ مالی هم خیلی تامین نیستم ، باید بیقتم دنبال کار اگر جدا شم

حَسبی الله💫🍃