2733
2739

عیچی خرج نمیکرد 

فک میکردم کارم درسته

نگو بد عادتش کردم اونیو ک خودشم یشدت خسیس بود 

من به دستان خدا خیره شدم،معجزه شد....🌸🌿انـــسان ،فقط چیزی را دوست دارد که کامـــل تصــاحب ،نکرده اســـت(پونصد باربخون)......

دوران عقد من انتظاری از همسرم نداشتم که خرجی بده ...البته شاغل بودم ...

ولی همسرم چیزایی که خرید خیلی ارزشمند بود برام ....مثلا کادوی تولد و یا تو مناسبت ها لباس و یا شام و نهار بیرون میرفتیم ...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عیچی خرج نمیکرد  فک میکردم کارم درسته نگو بد عادتش کردم اونیو ک خودشم یشدت خسیس بود& ...

شوهر منم خرج نمیکنه دوتا زیر شلواری خریده فقط ن پولی ن چیزی  ن بیرون میبره 

2728

یه خواهر عفریته محرد داشت 

از اول شوهرمو جوری عادت داده بود زیاد خرج نکنه

یادمه یه بار عروسی دخترداییش بود رفتیم لباس مجلسی خریدیم گفت نگو به خواهرم باهم خریدیم☹

روز زن تو نامزدی انکشتر خرید گفت بگوداییم خریده☹

خداروشکر الان دیگه اونجوری نیستیم شوهرم فهمید خواهرش مرض داره

دوران عقد من انتظاری از همسرم نداشتم که خرجی بده ...البته شاغل بودم ... ولی همسرم چیزایی که خرید خی ...

واسه منم مناسبت ها لباس آوردن خانوادش ولی هیچکدوم سلیقه من نیست حتی ی کت شلوار عیدی آوردن گفتم دو سایز کوچیکه ب امید این ک ی چیزی واسم بگیره خودش ب روی خودشون نیاوردن 

فقط هدیه های سر عقد بود

دانشجو بودم و همه هزینه های تحصیل و پوشاک و،،،،، رو خانوادم تامین می کردند

البته دانشجوی تعهدی هم بودم نیمچه حقوقی دریافت می کردم 

عقدمون هم طولانی نشد، کلا 45 روز بعدش رفتیم زیر یک سقف 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 

شده اوقاتتو زرمارکنی بکن 

اما کوتاه نیا کنارنیا 

باید حل شه ن کناراومدن

بگو زن خرج داره نگی ام جیزای درخاست کن 

من به دستان خدا خیره شدم،معجزه شد....🌸🌿انـــسان ،فقط چیزی را دوست دارد که کامـــل تصــاحب ،نکرده اســـت(پونصد باربخون)......
2740

اوایل یه تیشرت ساده برام خریده بود مادرشوهرم گفت ما رسم نداریم قبل عروسی پسر برای دختر چیزی بخره داشت ازحسودی میترکیدمنم از لجش همش طلا میخریدم و برای هیچ خریدی هم آدم حسابش نکردم 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

لباس و خوراکی و اینا گاهی

پول هم چون مامانش حسااااااابی فضولی میکرد تو دوران عقد و همسرم هم داشت خونمون رو تکمیل میکرد ماهی ۲۰۰ هزار تومن میداد بهم

یه جاهایی سکوت بهترین جوابِ ولی ای کاش میشد فریاد زد.....
شده اوقاتتو زرمارکنی بکن  اما کوتاه نیا کنارنیا  باید حل شه ن کناراومدن ...

میگم میگه پول ندارم میگم فلان چیز لازم دارم اصلا نمیگه ک من برات میگیرم هیچی ب هیچی 

اوایل یه تیشرت ساده برام خریده بود مادرشوهرم گفت ما رسم نداریم قبل عروسی پسر برای دختر چیزی بخره داش ...

من ک هرچی آوردن قابل پوشش نیست دارم دق میکنم خودم کار میکنم ولی از قسطام بیشتر کار نمیکنم خانوادم میگم چیزی لازم دارم میگن ب شوهرت بگو ب اونم میگم ب رو خودش نمیاره 

هیچی حتی هزار تومن تمام مخارج خانوادم دادن حتی تا یک سال بعد عروسی هم همین بود نمی‌داد 

چطوری کنار اومدی آدم ناراحت میشه دوسداره ی چیزی بگیره.... 

میگم میگه پول ندارم میگم فلان چیز لازم دارم اصلا نمیگه ک من برات میگیرم هیچی ب هیچی 

قلط میکنه منو ببخش صریح میگم.

اما اینجا چقد راهنمایی میخاسم اون قدیما میگفتن پرو باش کوتاه نیا هی بگو

میگفتم ن 

تهش خرابتر ازخراب شد.

ببین بگو اخرهفته باهم بریم بازار؟

بگو بریم دلم هوس فس فود کردع

بگومیخلم ی چیزی،سفارش بدم این مبلعو میزنی حساب

ب دوتاش ن گف ب یکی باید باشه بگه

اگ دیدی هی فرارمیکنه 

بگو چرا زن گرفتی وقتی بی مسئولیتی درقبال واجبات

نداری امروز نداری فردا نداری پس فرداش چی

2706