2733
2739
عنوان

مامان بابام خیلی بی حیان .. حالم ازشون بهم میخوره .. من فقط ۱۶ سالمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1954 بازدید | 75 پست
نوزاد چرا؟ والله ما بچه بودیم هممون تو یه اتاق با مامان  وبابامون حواب بودیم اون زمانا اتاق جد ...

بالاخره حس میکنه

البته من ابنو از کسی شنیدم

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم از وقتی چشم باز کردم بابا مامانم باهم حموم میرن.تنها چیزی که بش فکر نکردم اینه که بی حیان😐زن و ...

مامان بابات جلوت اون کارو بکنن یعنی زنو شوهرن😐😐😐 خداوند اعظیم فرموده نباید هیچکس بفهمه که اون کارو کردی

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین
میگن زنو شوهر حتی پیش نوزادم نباید کاری کنن چه برسه به ی نوجوون

چندوقت پیشا یه یارو یه ویدیوی طنز از بچه اش گذاشت که بچش داشت با عروسک یه کارایی میکرد، بچه ای که تازه داره چهار دست و پا راه میره و شاید یکسال و نیم دوسالشم هنوز نیست. خودش داشت میخندید. ولی کامنتاش همه داشتن لعن و نفرینش میکردن و فحشش میدادن و میگفتن این بچه چی دیده انقدر دقیق داره ادای سک.س در میاره. مشخصه کنارش رابطه داشتید به دفعات زیاد. خلاصه بچش خیلی هم عصبی بود و با حرص انجام میداد، خیلی بهم ریختم دیدمش

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
2740
من یه دوستی داشتم هرشب صدای رابطه مامانش اینا اذیتش میکرد، حالا من خونشون رفته بودم فاصله اتاق مامان ...

بدترین کارو در حق بچه هاشون میکنن چون ممکنه بعضی از بچها اینقدر کنجکاو بشن که الوده به رابطه ی جنسی با بقیه بشن خیلی کار کثیفیه و اون جایگاه و شان و منزلت پدر و مادر تو چشم بچه نابود میشه دوتا آدم بی ظرفیت حقیر دیده میشن

🤍
مامان بابات جلوت اون کارو بکنن یعنی زنو شوهرن😐😐😐 خداوند اعظیم فرموده نباید هیچکس بفهمه که اون کار ...

الان مامان من حاملس بگم لک لک ها آوردن من نمی‌دونم هیچی؟😂😂🤌🏻

چندوقت پیشا یه یارو یه ویدیوی طنز از بچه اش گذاشت که بچش داشت با عروسک یه کارایی میکرد، بچه ای که تا ...

وای دقیقا منم اون کلیپو دیدم حالم بهم خورد خیلی بد بود 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
بحث مثبت اینا نیس بچه های الان خیلی آگاهن  اونا حلال همن درست ولی خط قرمز هارو نباید رد کنن&nb ...

اره متأسفانه بچه های الان با وجود گوشی ، ماهواره و خیلی چیزای دیگه به بلوغ زودرس میرسن

شاید باورتون نشه من موقع ازدواجم تازه متوجه رابطه و اینا شدم حالا سنم هم زیاد نیست ۳۳ هستم ولی کلا نسبت به این چیزا آگاهی نداشتم و پدرو مادرمم یه جوری رفتار نمیکردن ما حساس بشیم می‌گفت میرم پشت باباتون بکشم ما هم کنجکاویچ نبودیم

الهم عجل لولیک الفرج
2706